Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

V Číně jsou navrženy nové environmentální požadavky

24 května 2019

Čínská vláda vyvinula nové ekologické normy. V procesu bylo zapojeno Ministerstvo ekologie a životního prostředí ČLR. Také neúčastnili čtyři státní útvary. Nový životní systém, vytvořen speciálně pro čínské železa a oceli podniky. Pravidla se staly přísnější, než ty předchozí. Týkají se převážně emisí škodlivých látek. Je známo, že čínské území trpí velké množství emisí prachu.

Podle nové normy, jsou zavedeny limity pro podniky. Pro každého jsou jiné. Velikost závisí na tom, jaké technologie používá podnik. Roli hraje značky агломерационных strojů. Kromě toho, že jsou navrženy normy týkající se množství emisí prachu. Má na mysli v procesu přepravy hutního materiálu. Nové standardy se budou týkat všech v národní ocelářského průmyslu. To platí především pro výrobce výrobků z oceli.

Mnohé výrobní kapacity by měl dosáhnout «významný pokrok». Jedná se o pořadí 60% výrobců oceli. Jsou umístěny v průmyslových oblastech na východě a severovýchodě Číny. Požadované výsledky by měly být získány do konce příštího roku. Pro toto je nutné provést ekologickou modernizaci. Očekává se, že změny budou provedeny na 80% hutní podniky. To je záměr dosáhnout do konce roku 2025. Realizace nové strategie umožní snížit negativní dopady na životní prostředí. Záměr dosáhnout snížení emisí se nejvíce zdraví škodlivých prachových částic. Jejich velikost je 2,5 mikronů. Zejména je to nutné pro oblasti Yangtze říční delty.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)