Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Tyč, trubka ze slitiny 27KH

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
27CH EP685 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

27KH je měkká magnetická slitina. Podle GOST-19 693−74 má nepřekročené (4 kA/m) koercitivní pole indukcí. Měkké magnetické slitiny mají vysokou počáteční permeabilitu. Ve slabých polích mohou magnetizovat až do nasycení. Složení tvoří kobalt, nikl a železo. Takové slitiny se taví ve speciálních metalurgických pecích pro získání požadovaných tvarů, přičemž jejich ingoty se v budoucnu vystaví kutálení a válcování. Ke skupině měkce-magnetických materiálů patří velmi čisté feromagnetické železo, nízkouhlíkové elektrotechnické oceli (nelegované, silicifikované), přesné nízkokoercitivní slitiny na bázi železo-nikl nebo pouze železo, ferimagnetické a feromagnetické práškové materiály. Díky vysokým zpracovatelným a využitelným vlastnostem jsou měkké magnetické slitiny široce používány v moderních průmyslových odvětvích. S příchodem takových materiálů nové generace se objevila příležitost ke zlepšení mnoha výrobních metod.

aplikace

Používá se v elektrotechnickém průmyslu, výrobě magnetových jader proměnlivého magnetického pole, výrobě transformátorů, elektrotechnickém a radiotechnickém průmyslu, automatizačních systémech, teleautomatikách, měřicí technice. Měkké magnetické slitiny jsou široce používány v moderním průmyslu při výrobě transformátorových jader, mikrofonů, součástí počítačových pamětí, magnetických antén, součástí elektrických strojů, magnetových jader, které jsou určeny pro využití v mořské vodě. Díky těmto materiálům bylo možné zajistit dlouhodobé a spolehlivé fungování celé konstrukce v širokém teplotním rozsahu. Jedinečné vlastnosti materiálu jsou podmíněny jeho vyváženým složením a speciálním technologickým postupem.

Chemické složení slitiny 27KH v procentech podle GOST 10 994-74

Mn Si C Ni Cr P S spol
0,2 — 0,4 ≤ 0,25 ≤ 0,04 ≤ 0,3 0,3 — 0,6 ≤ 0,015 ≤ 0,015 26.5 — 28

Slitiny, které patří do skupiny přesných slitin, nacházejí uplatnění v inovativních technologiích, obráběcím průmyslu, při výrobě přesných elektronických zařízení, metrologických a měřicích zařízení.

Fyzikální vlastnosti třídy 27KH

1/Deg kg/ m3 J/(kg/deg) MPa Ohm-mm
100 °C 10.7 7980 - - 2.2 200

Mechanické vlastnosti slitiny 27KH při teplotě 20 °C.

produkty Svatý sv d5 Dir. Velikost Tepelné zpracování KCU
Pás, GOST 10 160−75 295 590 20
- mPa mPa % - mm - % kJ/m2

Pásek kalený kladivem

GOST 10 160-75

1080 2
Svařování Proces
Omezený svar — proces svařování je možný při ohřevu na 100-120°С s dalším tepelným zpracováním
Složitě svařovat — pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést další operace: při svařování na teplo na teplotu 200–300°C provést žíhání — tepelné zpracování po svařování
Svařujte bez omezení — svařování se provádí bez předchozího ohřevu a bez dalšího tepelného zpracování

Dodavatel

Dodavatel «Auremo» tyč, trubka, drát 27KH nabízí velkoobchodní nákupy. Skladem je široký sortiment polotovarů. Zde najdete cenově dostupnou tyč, trubku, drát 27KH od dodavatele. Kupte si tyč, trubku, drát 27KH právě teď! Tyč, trubka, drát 27KH cena je zvýhodněná pro velkoobchodní zákazníky.

Nakupujte za výhodnou cenu

Dodavatel «Auremo» je uznávaným odborníkem na trhu měkkých magnetických slitin. Máme kanceláře ve východní Evropě, takže jsme schopni rychle spolupracovat s obchodními partnery. Zkušenosti společnosti «Auremo» umožňují nakupovat tyče, trubky, dráty 27KH v široké škále. Můžete snadno nakupovat velkoobchodně. Společnost «Auremo» je spolehlivý dodavatel tyčí, trubek, drátů 27KH, který zve všechny zájemce k partnerství. Máme nejlepší poměr ceny a kvality. Tyč, trubka, drát 27KH cena je zvýhodněná pro velkoobchodní zákazníky. Všechny produkty jsou certifikovány. Doručovací služba dodá vaši objednávku v nejkratším možném čase. Tyč, trubku, drát 27KH můžete snadno koupit právě teď. Zde najdete nejlepší cenu od dodavatele tyče, trubky, drátu 27KH.