Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Ohřívač vyrobený z wolframu

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
VA EEP WP EWP Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Při výrobě topných těles se používají slitiny wolframu ve formě pf drátu o průměru do 0,1 mm. Díky tomu takováto topná tělesa přispívají nejen k úspoře energie, ale také přispívají k dlouhé životnosti zařízení. Obecně se má za to, že nejlepší indexy pro průmyslové použití mají slitiny wolframu a ceru. Před nákupem wolframového ohřívače si musíte být jisti, že splňuje takové vlastnosti, jako jsou:

- odolnost vůči teplu;

— odolnost proti korozi;

— tepelná vodivost;

— elektrická vodivost;

Všechny tyto vlastnosti (včetně bodu tání a rekrystalizace) jsou ovlivněny nejen prvkem samotným, ale i dalšími prvky ve složení a použitých technologiích. Je lepší nakupovat wolframové výrobky u výrobce, který se specializuje na speciální zpracování žáruvzdorných kovů. Pouze v tomto případě si můžete být jisti spolehlivostí a funkčností topných těles.

Dodavatel wolframových ohřívačů

Společnost «Auremo» prodává výrobky za rozumnou cenu wolframového ohřívače. Cena wolframového ohřívače se tvoří podle mezinárodních nákladů na kovové role bez zahrnutí dalších nákladů. Pokud si koupíte wolframový ohřívač velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dodávky jsou realizovány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a prostorách. Naše kanceláře v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy zajišťují dostupnost produktů a efektivitu dodávek. Zveme vás k partnerství. Kupte si wolframovou elektrodu hned teď.

Nakupujte za výhodnou cenu

Obrovský sortiment výrobků je prezentován na skladě dodavatele wolframových ohřívačů «Auremo». Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Můžete si snadno koupit wolframový ohřívač za rozumnou cenu tím, že nás spojíte s pohodlným způsobem pro vás. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Zpětné volání». Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.