Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Kruh, drát, trubka, plech, pásek z hliníku 2014

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
AK8 2014 3.1255 AlCu4SiMg Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Hliník a slitiny hliníku jsou dnes relevantní díky jejich optimálnímu poměru pevnosti k hmotnosti. Dnes jsou nepostradatelné nejen v dopravním strojírenství: konstrukce letadel, stavba lodí jako konstrukční: materiál, ale také důležité pro vnitřní a vnější design budov. Poptávka po tomto materiálu se každým rokem zvyšuje. Legování dále zlepšuje vlastnosti kovu. Hlavními legujícími složkami jsou Mn, Cu a Mg. Měď normálně obsahuje 4,4 %, mangan 0,5 % a hořčík 1,5 %. Hořčík a měď se používají k tomu, aby byla slitina pevnější. Mangan díky svým vlastnostem zjemňuje strukturu, čímž zvyšuje odolnost proti korozi a pevnost. Kromě výše uvedených prvků se ve složení používá také křemík a železo. Fe je považováno za škodlivou nečistotu, snižuje pevnost a tažnost. Si pomáhá snižovat škodlivé účinky železa tím, že jej do určité míry váže.

Technická charakteristika

Hliníková slitina třídy 2014 je navržena speciálně pro použití při kryogenních teplotách (pod -150 °C). Plastické vlastnosti si zachovává až do -196°C. Za zmínku stojí, že evropský hliník této třídy má také poměrně vysoké pevnostní parametry - až 490 MPa. Samozřejmě v mnoha ohledech vlastnosti slitiny závisí na použití tepelného zpracování, protože to ovlivňuje zvýšení pevnosti snížením plasticity.

Hliníková slitina 2014 je žíhána při 413 °C (775 °F) po dobu 2 až 3 hodin. Slitina se pak každou hodinu ochladí o 10 °C až 260 °C (až 500 °F). Slitina má dobrou obrobitelnost při žíhání a při použití petroleje nebo oleje.

Aplikace

Výstavba potrubních, technických, sanitárních komunikačních systémů. Trubky válcované za studena se často používají ve strojírenství jako polotovary pro válcování dílů, lisování, řezání, lisování, výrobu prefabrikovaných konstrukcí. Bez takových trubek se prakticky nelze obejít v ropném a plynárenském průmyslu, chemickém průmyslu, automobilovém průmyslu, stavbě lodí, konstrukci letadel a při výrobě kryogenních zařízení.

Dodavatel

Kde koupit hliníkové dráty, trubky, plechy, pásy 2014. velkoobchodně nebo na splátky? Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi dráty, trubky, plechy, pásky vyrobené z hliníku 2014. dnes za výhodných podmínek. Velký výběr polotovarů skladem. V souladu s GOST a mezinárodními standardy kvality je cena od dodavatele optimální. Koupit dnes. Velkoodběratelská cena - příznivá.

Nakupujte za zvýhodněnou cenu.

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi dráty, trubky, plechy, hliníkové pásy 2014 velkoobchodně a maloobchodně. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným dodržováním výrobní technologie. V případě potřeby získáte komplexní poradenství. Koupit evropský hliník nebo jakékoli jiné kovové výrobky, můžete snadno kontaktovat nejbližší kancelář. - Telefonní čísla a e-mailová adresa nejbližšího zástupce společnosti jsou v sekci "Kontakty". Požádejte o službu zpětného volání.