Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Yttrium wolframová elektroda

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
I-1 EVI-1 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Yttriumwolframová elektroda se používá pro svařování ocelových konstrukcí a neželezných slitin pomocí stejnosměrného proudu. Je to vysvětleno charakteristikami slitiny. Mezi nekonzumovatelnými elektrodami je nejkonzistentnější yttrium-wolfram.

Proto se WY elektrody používají při svařování:

uhlíková ocel:

nízkolegovaná ocel;

měď;

titan;

nerezová ocel.

WY elektrody si získaly zvláštní oblibu v leteckém a obranném průmyslu. Yttrium wolframové elektrody mají takové vlastnosti jako:

— bodový paprsek:

-vysoká tlaková síla;

— stabilita katodového bodu (zaručuje odolnost v širokém rozsahu proudů);

— vysoká penetrace svařování:

Ve složení WY elektrod jsou křemík, molybden, mangan, síra, uhlík, fosfor. Koeficient návaru je 9,5 h/Ah při rázové tvrdosti 100 J/cm2. Jednou ze zvláštností domácích elektrod je potřeba práce na krátkém oblouku a předpálení. Poslední se provádí ve speciální peci během hodiny.

Podle mezinárodního značení je yttrium-wolframová elektroda označena jako WY-20 (námořnická modř). V zájmu zajištění maximálního zisku a produktivity společnosti je lepší tyto produkty kupovat v osvědčených výrobcích.

Dodavatel yttrium wolframových elektrod

Tato slitina se vztahuje k oblíbené skupině kovových výrobků díky své dostupné ceně yttrium-wolframových elektrod a rozmanitosti jejích polotovarů. Image společnosti určuje vysokou úroveň služeb a perfektní kvalitu produktů. Nejnovější informace naleznete na webových stránkách společnosti. Yttrium wolframová elektroda je vždy skladem. Můžete si ji koupit za nejlepší cenu od dodavatele yttrium wolframových elektrod. Kupte si yttrium wolframovou elektrodu právě teď. Realizace produktů zabere minimum času. Dodávky jsou realizovány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a prostorách. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.

Nakupujte za výhodnou cenu yttrium-wolframové elektrody

Společnost «Auremo» prodává veškeré potřebné potřeby pro uspokojení poptávky kdekoli na světě. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Koupit yttrium wolframovou elektrodu připojením nejbližší kanceláře. Objednejte si službu «Zpětné volání». Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.