Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Potrubí 40KHNM

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
40 KHNM EI995 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Nakupujte za výhodnou cenu

Společnost «Auremo» je 40KHNM dodavatelem přesných slitin do zemí východní a střední Evropy. Zkušenosti naší společnosti vám umožňují snadno koupit potrubí 40KHNM. Různé produkty najdete v katalogu. Cena potrubí 40KHNM závisí na množství objednávky a dalších podmínkách dodávky. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Můžete snadno koupit 40KHNM tím, že nás spojíte s pohodlným způsobem pro vás. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.

Technická charakteristika

Přesná trubka 40KHNM je vyrobena z vysoce legované oceli s jedinečnými fyzikálními, mechanickými vlastnostmi: magnetickými, elastickými, tepelnými a elektrickými atd. Liší se přesností chemického složení, přesností výroby, zpracovatelností a nepřítomností zbytkových prvků. Přesná ocel se vyrábí na bázi železa, niklu, mědi, niobu, kobaltu. Používá se ve výrobě přesných obráběcích strojů, inovativních technologiích, laserové technologii, pro výrobu přesných elektronických zařízení, domácích jednotek, metrologických a měřicích měřidel.

Procentuální složení:

P Si Ni Mn S Mo C Fe
19-21 1,8-2,2 ≤0,02 15–17 na 0,02 39-41 ≤0,5 10,74 -18,73

Společnost «Auremo» navrhuje nákup přesných slitin za výhodných podmínek. Vysoké provozní využití přesných slitin činí takové trubky velmi praktickými. Snadno se svařují, staví, odřezávají. Nízký koeficient tepelné roztažnosti umožňuje vložení dispozice do betonu. Takové trubky dokonale vedou teplo. Na povrchu potrubí se však může objevit kondenzovaná tekutina při přenosu studené vody. Vyvolává korozi a může vést ke zvýšení vlhkosti betonové stěny.

Svařování:

Typ Popis
omezeně svařitelné svařování je možné při ohřevu na 100−120°С a posledním tepelném zpracování
těžko svařitelné pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést následující operace: při svařování zahřát na 200–300°C, po svařování tepelné zpracování (žíhání)
svařitelné bez stint svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu

Dodavatel potrubí 40KHNM

Společnost «Auremo» navrhuje koupit potrubí 40KHNM za výhodných podmínek. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Kupte si zboží právě teď! Cena potrubí 40KHNM závisí na množství objednávky a dalších podmínkách dodávky. Pokud nakupujete produkty velkoobchodně, získáte speciální slevy. Cena je výhodná pro stálé zákazníky.