Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Cerová wolframová elektroda WC-20, WC-10

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
WC-20 EWCe2 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
WC-10 EWCe1 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Cerová wolframová elektroda WC-20 (šedá) obsahuje 2 % CeO 2 , což není radioaktivní materiál. Cerová wolframová elektroda WC-10 (růžová) obsahuje 1 % CeO 2 . Tyto elektrody jsou široce používány při nízké intenzitě proudu. Lze je použít při svařování pomocí stejnosměrného nebo střídavého proudu.

aplikace

Cerová wolframová elektroda je oblíbená zejména v těch průmyslových odvětvích, kde je potřeba svařování tepelně odolných zařízení. Wolframová elektroda s oxidem ceričitým (podle mezinárodního označení — WC-20 šedá) se dokonale hodí pro: všechny druhy ocelí a slitin, nerezové a kyselinovzdorné kovy, bronz, měď, nikl, titan.

Vlastnosti

1. WC-20 obsahuje až 2 % oxidu ceru.

2. Barva: šedá

3. Průměr: 1,0−5 mm

4. Délka je 150 mm nebo 175 mm.

5. Kvalita povrchu: broušení nebo leštění.

Kromě toho je cerová wolframová elektroda (evropská, čínská a americká) univerzální. Podstatně zlepšuje svařovací emise produktu. Používá se při svařování potrubí a tenkých ocelových plechů. Tato elektroda je téměř nepostradatelná při orbitálním svařování.

Dodavatel cerových wolframových elektrod WC-20

Společnost «Auremo» navrhuje koupit cerovo-wolframovou elektrodu WC-20 za výhodných podmínek. Cerová wolframová elektroda WC-20 je vždy skladem. Cerová wolframová elektroda WC-20 cena závisí na objednaném množství a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud koupíte cerovo-wolframovou elektrodu WC-20 velkoobchodně, získáte speciální slevy. Naše kanceláře v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy zajišťují dostupnost produktů a efektivitu dodávek. Zveme vás k partnerství. Kupte si wolframovou elektrodu hned teď.

Nakupujte za výhodnou cenu

Dodavatel «Auremo» cerová wolframová elektroda WC-20 se specializuje na dodávku wolframových elektrod. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Zboží snadno nakoupíte za rozumnou cenu cerovowolframové elektrody WC-20. Stačí nás spojit s pohodlným způsobem pro vás. Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.