Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Trubka, drát, tyč z cínového bronzu

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
C90300 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
C90500 CuSn10Zn Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
2.1050 C90700 G-CuSn10 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Měděný cín je slitina cínového bronzu, která se týká evropských bronzových mlýnských výrobků. Cínový bronz obsahuje až 15,8 % cínu, při zachování alfa-měděné struktury. Slitiny mědi a cínu jsou známé svou odolností vůči korozi. Mají vysokou kvalitu opotřebení a nízký koeficient tření oceli. Cínový bronz je poddajnější než červená a polomatná mosaz. Evropský cínový bronz lze označit jako UNS C90300, C90500, C90700.

Procentuální složení

Al Si Sn Pb Sb Fe Cu Ni Zn S P zbytkové prvky
≤0,005 ≤0,005 7,5-9 ≤ 0,3 ≤ 0,3 ≤ 0,2 86-88 ≤ 1 3-5 ≤ 0,05 ≤ 1,5 ≤ 0,5

Slitina se skládá převážně z cínu a mědi. Tento kov se stal jedním z prvních kovů, které lidé ovládali. Ve srovnání s mědí má více předností (např. tvrdost, zpracovatelnost, pevnost). Vynález bronzu otevřel lidem mnoho různých příležitostí, které využívají dodnes.

Vlastnosti bronzu

Cínový bronz se špatně zpracovává tlakem, řezáním. Proto je považován za licí kov. Tato slitina má vysokou odolnost proti korozi a kluzné vlastnosti. Může být použit pro detaily pohybů nebo v chemickém průmyslu pro výrobu armatur. Plumb se přidává do cínových bronzů s cílem zlepšit tlakové zpracování. Olovnice snižuje pevnost cínových bronzů. Lze jej však vyvážit dalšími prvky. Olovnice, fosfor může zlepšit kluzné vlastnosti. Cínové bronzy lze legovat i zinkem, niklem, hliníkem, arsenem. Přísada zinku do % nemění vlastnosti bronzu. Díky tomu je však levnější. Bronz se slitinami zinku se nazývá „admirality“. Je dobře chráněn před korozí v mořské vodě.

aplikace

Lidstvo tavilo bronz od pradávna. Mezi ostatními slitinami je nejpoužívanější cínový bronz. Velmi dlouho se považovalo za obranný materiál. Až do 19. století se z něj vyráběly zbraně. Moderní cínový bronz se používá na kluzná ložiska, ozubená kola, pístní kroužky, ventily, fitinky.

Dodavatel měděného cínu

Společnost «Auremo» nabízí ke koupi výrobky za rozumnou cenu měděného cínu. Cena měděného cínu se tvoří podle mezinárodních nákladů na svitek bez zahrnutí dalších nákladů. Pokud budete mít měděný cín velkoobchodně, budou vám poskytnuty speciální slevy. Dodávky jsou dodávány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a provozovnách. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny tím, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Měděná cínová tyč, drát, tyč, trubka jsou vždy skladem. Zveme vás k partnerství.

Kupte si měděný cín za výhodnou cenu

Obrovská škála produktů je prezentována na skladě dodavatele měděného cínu «Auremo». Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Můžete snadno nakupovat zboží tím, že nás spojíte s pohodlným způsobem pro vás. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Kupte si měděný cín hned teď! K dispozici je cenově dostupná cena měděného cínu od dodavatele měděného cínu.