Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Neželezné kovy a slitiny

Relevantnost

Moderní technický pokrok jde ruku v ruce s výdobytky metalurgie neželezných kovů. Je nemožné si představit moderní průmysl bez neželezných slitin. Dnes se použití slitin obecných kovů v průmyslu každým dnem rozšiřuje. Díky vynikajícím technickým vlastnostem, jako je odolnost proti korozi, žáruvzdornost, žáruvzdornost, tepelná a elektrická vodivost, plasticita, pevnost, tvrdost, se používají jako základní materiál nejsložitějších a nejkritičtějších konstrukcí v takových znalostně náročných odvětvích, jako jsou:

-elektronika;

-letecké inženýrství;

-Vesmírný výzkum.

bronzy

Bronz je slitina na bázi mědi, ve které je hlavní legující přísadou cín - slouží lidstvu po mnoho tisíc let... Složení má příměsi hliníku, berylia nebo dalších prvků jako fosfor, hliník, zinek, olovo. Výjimkou jsou slitiny mědi a zinku (v takovém případě získáte mosaz) a slitiny mědi a niklu. Slitiny mědi bez cínu: Jednou z nejoblíbenějších je hliníkový bronz, stejně jako (Cu-Zn) mosaz a (Cu-Ni) konstantan, ale nejsou to bronzy.

Slitiny niklu

Tepelně odolná slitina chrómu a niklu se nazývá nichrom. Nichromové třídy X15H60, X20H80 jsou nepostradatelné v moderní elektrotechnice. Nejoblíbenější složení s 80% Ni je Kh20N80, což byl donedávna nejteplejší materiál. Aby byl nichrom levnější, bylo vysoké procento Ni sníženo zvýšením podílu železa. Nejúspěšnější bylo složení 15 % Cr, 60 % Ni a 25 % Fe. Ferronichromy jsou levnější než nichrom a obvykle se používají při nižších teplotách. Ferronichromy a nichromy mají vzácnou kombinaci vysokého elektrického odporu (1,05-1,40 Ohmxmm2/m ) a vysoké tepelné odolnosti. Proto jsou ony a chromany dvěma nejdůležitějšími třídami slitin používaných ve formě pásků nebo drátů pro výrobu vysokoteplotních elektrických ohřívačů. K tomuto účelu se obvykle používají nichromy legované až 1,5 % křemíku, vzácných zemin a kovů alkalických zemin. Maximální provozní teplota tohoto typu nichromu se blíží 1200 °С a u některých stupňů až 1250 °С.

Hliník

Hliník je třikrát lehčí než ocel. Je odolný proti korozi, lze jej perfektně lisovat, řezat, vrtat, má vysokou tepelnou vodivost a není toxický. Používá se v potravinářství k výrobě fólií, kuchyňských potřeb, různých obalů. Téměř jedinou nevýhodou hliníku je jeho nízká pevnost. Pro zvýšení pevnosti je legován hořčíkem a mědí.

Zásobování

Dodavatel Auremo nabízí nákup neželezných kovů a slitin ve velkém nebo na splátky. Velký výběr polotovarů skladem. Optimální cena neželezných kovů od dodavatele. Kupte si obecné kovy a slitiny ještě dnes. Pro velkoodběratele - cena neželezných kovů a slitin zvýhodněná. Kupte si základní kovy ještě dnes.

Kupte si výhodnou cenu.

Dodavatel "Auremo" prodává neželezné kovy na evropském trhu ve velkoobchodních a maloobchodních sériích. Doba dodání je minimální. U nás nakoupíte neželezné kovy a slitiny za nejlepší cenu. Zkušení manažeři - odborníci na moderní trh vám rychle pomohou s nákupem neželezných kovů a slitin. Polotovary prezentované na skladě jsou certifikované, cena neželezných slitin je od dodavatele optimální. Kvalita odpovídá GOST a mezinárodním standardům. Cena neželezných kovů a slitin závisí na objemu objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Pro velkoodběratele jsou zvýhodněné ceny neželezných kovů a slitin. Auremo" zve k nákupu neželezných kovů a slitin již dnes. V segmentu neželezného válcovaného kovu je Auremo ziskovým dodavatelem. Nejlepší cena neželezných kovů a slitin od dodavatele.

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)