Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

MP35N pásek, list

Drát, tyč (tyč) List (deska), pás (fólie)

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
R30035 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Ocel této jakosti se získává pomocí vakuového indukčního tavení a spotřebního vakuového obloukového přetavení. Tato přetavba obsahuje 35 % niklu, 35 % kobaltu, 20 % chromu, 10 % molybdenu. Mlynářské výrobky jakosti MP35N jsou žádané v různých oblastech, včetně strojírenství, leteckého inženýrství, lékařského vybavení, chirurgických nástrojů, pružinových svorek, zařízení pro výměnu tepla.

aplikace

MP35N je jedna z mála slitin, která se používá v náročných podmínkách. V takových podmínkách nedochází k napěťové korozi trhlin, když jsou na to jiné slitiny citlivé.

Listy, pásy se používají v různých oblastech použití:

— ortodontické a ortopedické vybavení;

— ropný průmysl, chemická a lodní zařízení (ventily čerpadel, oka);

— letadla, součásti letadel (pružiny).


Procentuální složení:

Ni Mn C S P Cr Si Mo Cb spol Cu Fe Al Ti B Zr
35, 0 nominální 20, 0 nominální 10, 0 nominální 35, 0 nominální

Kvalitativní ocel, která obsahuje několik mistrovských slitin, lze rozdělit do 3 kategorií: 1) konstrukční, 2) nástrojárna, 3) vysoce kvalitní se speciálními fyzikálními a chemickými vlastnostmi. Nasycením pomocí legujících složek jsou zvýrazněny nízkolegované oceli (> 3 % legujících předslitin), středně legované oceli (3−10 %), vysoce legované oceli (<10 %). Použití masterslitin dává materiálu cenné vlastnosti. Zvyšuje pevnost, odolnost proti rázovému zatížení a vibracím, kvalitu opotřebení, tepelnou odolnost. Tato ocel má vyvážené technologické vlastnosti, díky kterým je tak oblíbená. Ve srovnání s výrobky z běžné oceli šetří zařízení MP35N finanční prostředky, čas na servisní operace a opravy zařízení.

Teplota a léčba

Modul pružnosti (Е) х 10 3 KSI

79 °F, žíhání 33,8
450 °F, žíhání 31,3
900 °F, žíhání 29,2
79 ° F, zpracování za studena, výdrž 34,1
450 ° F, zpracování za studena, držení 31,8

Nakupujte za výhodnou cenu

Dodavatel «Auremo» Maraging 350 je uznávaným odborníkem na trhu speciálních ocelí. Máme kanceláře ve východní Evropě, takže jsme schopni rychle spolupracovat s obchodními partnery. Pásek MP35N, list, můžete snadno zakoupit velkoobchodně. Zkušenosti naší společnosti umožňují nakupovat zboží v libovolném množství. Společnost «Auremo» je spolehlivým dodavatelem pásů a plechů MP35N, který zve všechny zájemce k partnerství. Máme nejlepší poměr ceny a kvality. Cena je zvýhodněná pro velkoodběratele MP35N pás, plech. Všechny produkty jsou certifikovány. Doručovací služba dodá vaši objednávku v nejkratším možném čase. Kupte si produkty právě teď! Tam je nejlepší páska MP35N, cena listu od dodavatele.

Páska MP35N, dodavatel plechů

Společnost «Auremo» dodává ocelový kovový válec za nejvýhodnějších podmínek. MP35N pásek, fólie, plech, deska jsou vždy skladem. Jejich cena závisí na objednaném množství a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud si koupíte pás MP35N, list velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny tím, že naše kanceláře jsou v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy.