Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Drát, tyč z vanadu

Vanadiový drát, tyč

Technická charakteristika

Zlepšení jakosti oceli je jednou z hlavních otázek v metalurgii. S takovým úkolem si dokonale poradí vanad, jehož zásobou jsou dráty, trubky, plechy, pásy atd. Velmi dobře si poradí i s lámáním švů (při použití fólie) a zvyšuje přilnavost. Tyto vlastnosti z něj činí nepostradatelný materiál při výrobě bimetalové titanové oceli.

Proč si vanadový drát zaslouží takovou popularitu? Za prvé, má dokonalé vlastnosti:

- vysoká síla;

- teplotní odolnost;

— odolnost proti korozi;

— plasticita;

- jednoduchost zpracování.

Kromě toho může být vanad vyroben ve formě tyče a tyče. Může být také použit jako přísada do slitin. Kromě toho je oxid vanadičný účinným urychlovačem. Jeho modifikační vlastnosti se uplatňují pro zvýšení pevnosti neželezných kovů. Přestože se vanadový pásek týká průmyslové výroby, samotný prvek je úspěšně využíván jako slitina v jaderné energetice, stomatologii, práci s drahými kovy. Poptávka po mlýnských výrobcích vyrobených ze vzácných kovů rok od roku roste, protože vanad zvyšuje kvalitu opotřebení, tepelnou odolnost a pevnost konstrukce.

Vanadiový drát, dodavatel tyčí

Společnost «Auremo» navrhuje koupit výrobky za nejlepší vanadový drát, cenu tyče. Široký sortiment vysoce kvalitního zboží je prezentován skladem. Cena vanadiového drátu, tyče závisí na objednaném množství a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud si koupíte vanadový drát, tyč velkoobchodně, získáte speciální slevy. Naše kanceláře v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy zajišťují dostupnost produktů a efektivitu dodávek. Zveme vás k partnerství.

Nakupujte za výhodnou cenu

Dodavatel vanadového drátu a tyčí «Auremo» prodává vzácné a žáruvzdorné kovy. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Koupit vanadový drát, tyč připojením nejbližší kanceláře. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.