Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Deska vyrobená z bronzu

Bronzová deska

Výhody

Bronzový plech má vysokou úroveň pevnosti, pružnosti, plasticity, kujnosti. Bronzový plech může být dokonale vystaven jakémukoli strojnímu zpracování včetně řezání, ražení, vrtání. Vyznačuje se také odolností vůči korozi, působení atmosférické vlhkosti a mořské vody. Extra konzistentní a korozivzdorná deska je vyrobena z beryliové mědi jakosti Cu2Be (0,2–0,5 slitina niklu). Jeho přednosti lze zlepšit i dodatečným tepelným zpracováním. Bronzová deska je nemagnetická, ale zároveň skvěle vede teplo a elektrický proud. Vysoká spolehlivost, životnost v kombinaci s relativně nízkou cenou jej činí populárním v mnoha oblastech národního hospodářství.

Bronzový stupeň

Tvrdost HB -1

Bod tání (°С) σv (MPa)
2.1020CuSn6 70-90 MPa 995° 400–800
CuSn4Zn3 150−170 MPa 1045° 430-880
CuSi3Mn1 70−150 MPa 1030° 350-760
CuBe2 130−150 MPa 995° 400–950

Poznámka: Rozsah σ v (MPa) je uveden pro měkkou/tvrdou slitinu.

Výroba bronzového plechu

Řečeno na rovinu, bronzová deska je polotovar, který má obdélníkový tvar o tloušťce více než 25 mm. Lze jej vyrábět z různých slitin (nejčastěji Cu1Cr, Mn2Ni, Co5SiCr, CuCr1Zr) pomocí metody lití dle GOST 18 175, TC 48−21−779−85.

TC Označení Rozměry bronzové desky
48−21−779−85 Cu1Cr, Mn2Cr, 5CoSiCr, CuCr1Zr. 30−150x600−3000x6ОО-4000

Značení bronzových desek

— obdélníkového průřezu;

— válcované za tepla;

— bez uvedení výrobní přesnosti a/nebo stavu dodávky.

aplikace

Mohou být vyráběny různé součásti motoru, včetně hřídelí, ozubených kol, vedení, saní, klínů. Používají se v oblasti strojírenství, v letectví a ve strojírenství motorových vozidel. Používá se k výrobě vodních vrtulí, hřídelí, ovládacích lopatek při stavbě lodí. Používá se k výrobě kontaktních lišt, konektorů, dílů generátorů, transformátorových dílů, nemagnetického fitinku a některých dílů nářadí v elektrotechnice. Používá se k provádění dekorativní povrchové úpravy interiérů a exteriérů ve stavebnictví. Plech z bronzu legovaného chromem se obvykle používá pro odlévání titanu a jiných slitin titanu. Je velmi žádaný v ryteckých pracích a uměleckých odlitcích.

Dodavatel bronzových desek

Dodavatel bronzového plechu «Auremo» navrhuje nákup bronzových mlýnských výrobků za nejvýhodnější cenu bronzového plechu. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Splňují GOST a mezinárodní standardy kvality. Bronzovou desku snadno koupíte u dodavatele. Cena bronzové desky závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud si koupíte bronzový talíř velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny tím, že naše kanceláře se nacházejí v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Kupte si bronzový talíř za chvíli. Bronzový plech o tloušťce do 40 mm, o délce 2500–4000 mm, o šířce do 2500 mm (s tolerancemi šířky a délky do +40 mm) je dodáván v oříznutém stavu. Bronzový plech o tloušťce maximálně 40 mm je dodáván neoříznutý s tolerancí technologické šířky (do 75 mm) a délky (do 150 mm).

Nakupte za výhodnou cenu bronzového talíře

Při výběru bronzových slitin musíte vzít v úvahu řadu faktorů. Široký výběr bronzových kovových rolí na objednávku předem je nabízen dodavatelem bronzových plechů «Auremo». Naše společnost nabízí ke koupi bronzový plech. Cenu bronzového plechu tvoří dle technologických detailů výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Naši specialisté jsou vždy připraveni pomoci při výběru požadovaných produktů, které určují schopnost a spolehlivost budoucího zařízení. Garantujeme vysokou kvalitu produktů a rychlé dodání. Veškeré informace o zboží naleznete na webových stránkách společnosti. Pro stálé zákazníky nabízíme slevy od dodavatele bronzových desek.