Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Duralový popruh

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
TD1 1105 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Výroba

Výroba duralových pásek je normalizována podle GOST 13 726-97 ze slitiny VD1 s chemickým složením podle GOST 1131-76 . Odběr vzorků pro kontrolu chemického složení upravuje GOST 24 231-80. Označení. Polokalená páska je označena H2, měkká nebo žíhaná - M, s normálním opláštěním - A. Přesnost i výrobní pevnost je normální, kvalita povrchové úpravy standardní a odchylka tloušťky může být symetrická i asymetrická.

Procentuální složení slitiny VD 1

Fe Al Ni Mn Cu Zn Mg Si Ti Nečistoty
≤1 90-97,3 ≤0,2 0,3-0,8 2-5 ≤0,7 0,4-1,6 ≤1 ≤0,2 ≤0,2

zpracovává se

Tepelným zpracováním lze optimalizovat strukturu materiálu, jeho mechanické a pevnostní vlastnosti. Po žíhání se duralová stuha VD1AM stává tvárnější, tažnější a snadněji se řeže. Pro obnovení tvrdosti se používá válcování s kompresí od 2 do 5 procent, tedy trénink. Válcované výrobky jakosti VD1AN2 jsou vyráběny s normálním povlakem z polotvrdé slitiny. Vyznačuje se vysokou pevností, odolností proti korozi. Pro povlakování lze použít anodickou oxidaci.

Použití

Těsnění, spojování spojů různých konstrukcí ve strojírenství, stavebnictví, bytových a komunálních službách.

Označit Tloušťka, mm Šířka, mm Cena za kg
Pás duralový VD1AN2, VD1AM 0,5 - 1 Od 1000 do 1200 vyjednané

Dodavatel

Dodavatel Auremo nabízí ke koupi duralový pás za brutto nebo na splátky. Na této stránce najdete neomezený výběr. Vždy za přítomnosti duralové stuhy je cena optimální od dodavatele. Shoda s GOST a mezinárodními standardy kvality. Koupit dnes.

Nakupujte za výhodnou cenu.

Firma Auremo" dodá duralový pás do kteréhokoli regionu východní a střední Evropy. Katalog nabízí neomezený výběr produktů. Naše zkušenosti Vám umožní jednoduchý nákup duralového pásu, cena - nejlepší v tomto segmentu válcovaných výrobků. Zkušení manažeři Vám pomůže rychle vyřídit Vaši objednávku na duralový pás Velkoobchodní zákazníci - příznivá cena Zveme Vás k partnerské spolupráci.