Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Pájka 8-3

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
POSSu 8−3 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Pájka POSSU-8-3 označuje pájku cín-antimon-olovo. Zkratka POSSU-8-3 znamená pájku na bázi olova s 8 % cínu a 3 % antimonu. Kromě těchto prvků obsahuje pájka v malém množství také hliník, vizmut, síru, měď, zinek, nikl, železo a arsen. Tyto přísady optimalizují technologické vlastnosti pájky. Bod tání slitiny pro tvrdé pájení nepřesahuje 290 stupňů Celsia. Interval krystalizace je 50 stupňů Celsia. Hustota je 10,6 g/cm3 a tvrdost Brinnel je 12,8 Poznámka: Pevnost v rázu je 1,7 kgf/cm2...Pevnost v tahu je 4 kgf/mm2.

Procentuální složení (GOST 21930-76)

Al S Ni Zn Fe Tak jako Bi Cu Sb Sn Pb
≤0,02 ≤0,02 ≤0,08 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,2 ≤0,1 2-3 7-8 zbytek

Pájky jsou dodávány ve formě ingotů, drátů 1-1,4 mm nebo tyčí 3-5 mm. Dostupnost a rychlé dodání jsou zajištěny našimi zastoupeními v Moskvě, Petrohradu a východoevropských městech.

aplikace

Potřeba pájky tohoto typu může vyvstat v elektrotechnice a výrobě chlazení. Pájení a pocínování různých předmětů, jako jsou tenké plechové obaly, keramika a metalizované předměty, pro abrazivní pájení; pájení železa, mědi, mosazi, pozinkovaného železa. Volba složení pájky závisí na druhu spojovaných kovů, způsobu pájení, teplotních limitech pro proces pájení a následného provozu, hmotnosti a velikosti spojovaných dílů, odolnosti proti korozi.

Dodavatel

Dodavatel "Auremo" nabízí k nákupu pájky POSSU-8-3 ve velkém nebo na splátky. Shoda s GOST a mezinárodními standardy kvality. Vždy skladem POSSU-8-3, cena - nejlépe od dodavatele. Čekáme na vaše objednávky. Koupit dnes. Velkoobchodní zákazníci zvýhodněná cena.

Nakupujte za výhodnou cenu.

Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným dodržováním výrobní technologie. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout kvalifikovanou pomoc. Koupit pájku jakékoli značky, můžete snadno kontaktovat nejbližší kancelář. Kvalita pájky Auremo splňuje mezinárodní standardy. Nejlepší cena od dodavatele.

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)