Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, pás, fólie ze slitiny 36NKHTJU5M.

List, pás, fólie

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
36NKHTYu5M EP51 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Charakteristika slitiny

Přesná slitina třídy Elinvar+5Mo se vztahuje na oceli s danou úrovní pružnosti. Používá se v elastických detekčních prvcích a pracuje při teplotách do 350 °C. Slitina má jedinečné fyzikální a mechanické vlastnosti (magnetické, elastické, topné, elektrické atd.). Přesné slitiny se týkají vysokých slitin a jsou vyráběny na bázi železa, niklu, mědi, niobu a kobaltu. Vyznačují se přesností chemického složení, přesností výroby, zpracovatelností a minimální přítomností zbytkových prvků.

Procentuální složení slitiny:

Ni S Ti Mo Cr Al C Fe Mn P zbytkové prvky
35 — 37 na 0,02 2,7 – 3,2 4 — 6 12.5 — 13.5 1 — 1.3 ≤0,05 37,01 — 43,7 0,8 – 1,2 ≤0,02 ≤0,1

Mechanické vlastnosti

Díky vysokým technologickým a provozním vlastnostem je slitina široce používána pro výrobu prvků s danou úrovní pružnosti. S výskytem takových materiálů nové generace se naskytla příležitost ke zlepšení mnoha výrobních metod. Díky těmto materiálům bylo možné zajistit dlouhodobé a spolehlivé fungování celé konstrukce. Jedinečné vlastnosti materiálu jsou podmíněny jeho vyváženým složením a speciálním technologickým postupem.

Popis Identifikace
Krátká odolnost proti roztržení [MPa] sv
Mezní průtok (proporcionální mezní zatížení) pro trvalou změnu tvaru [MPa] Svatý
Procentuální prodloužení při přetržení [ % ] d5
Kontrakce [%] y
Rázová tvrdost [kJ/m2] KCU
Tvrdost podle Brinella [MPa] HB

Nakupte výhodně Elinvar+5Mo list, pás, fólie cena

Kupte si Elinvar+5Mo list, pás, fólie právě teď. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Od dodavatele plechů, pásů, fólií Elinvar+5Mo můžete snadno zakoupit jakékoli kovové výrobky. Stačí nás spojit pohodlným způsobem k vám. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.

Elinvar+5Mo list, pás, dodavatel fólie

Společnost «Auremo» dodává přesné slitiny za výhodných podmínek. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Elinvar+5Mo plech, pás, fólie cena závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud nakupujete produkty velkoobchodně, budou vám poskytnuty speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že pobočky jsou v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Kupte si Elinvar+5Mo list, pás, fólie právě teď!