Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Kruh, drát, trubka, plech, pásek z hliníku 6060

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
6060 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Hliníková slitina 6060 má dobrou odolnost proti korozi a průměrnou pevnost... Je citlivá na vysoké teploty a může ztratit svou tuhost při zahřátí nad 200-250°C (392-482°F).

Cr Mn Ti Cu Zn Fe Si Mg Nečistoty
≤0,05 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,15 0,1-0,3 0,3-0,6 0,35-0,6 ≤0,15

Tato třída se vyrábí v souladu s EN 485-1,2,4; EN 515 a EN 573-3.

Výhody

Dobrá svařitelnost a vysoká odolnost proti korozi přinesly hliníkové trubce 6060 zaslouženou popularitu. Ve složení slitiny je hlavním legujícím prvkem hořčík, který také poskytuje materiálu vynikající obrobitelnost při tváření za tepla i za studena.

Relevantnost

Hliník 6063 se nejčastěji používá při výrobě válcovaných plechů, které jsou velmi žádané mezi staviteli, výrobci dopravních značek, eloxovaných armatur a výměníků tepla. Vzhledem k odolnosti vůči korozi ve sladké i mořské vodě je takový materiál vhodný pro výrobu rámů lodí nebo lodních konstrukcí.

Aplikace

Hliník této značky je široce používán při výrobě malých jachet, lodí, domácích spotřebičů, plynových, elektrických a tepelných výměníků, panelů pro chladničky. Tuto slitinu lze také použít pro vytváření architektonických detailů, vnitřních příček, plotů, schodišť.

Dodavatel

Plech 6060 je dostupný v tloušťkách od 0,5 mm do 10 mm včetně. Nejběžnější plechy jsou 1200 mm - 1500 mm široké a 3 - 4 metry dlouhé. Na objednávku dodáváme polotovary libovolných parametrů. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným dodržováním technologie výroby. V případě potřeby získáte vyčerpávající konzultaci. Cenovou dostupnost a rychlé dodání zajišťují naše zastoupení v Moskvě, Petrohradu a východoevropských městech.

Kupte, výhodná cena

Dodavatel "Auremo" nabízí nákup evropského hliníku za výhodných podmínek. Vždy k dispozici v kolech, drátech, trubkách, plechech, hliníkovém pásku 6060, cena závisí na objemu objednávky a dalších dodacích podmínkách. Při hromadném nákupu jsou poskytovány zvýhodněné slevy. Koupit evropský hliník je snadné kontaktováním nejbližší kanceláře. Vyžádejte si službu "Zpětné volání". Čekáme na vaše objednávky. Koupit dnes. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů.