Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Elinvar trubice 36NHTJU

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
36НХТЮ EI702 1.3918 N09902 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Složení

Svými vlastnostmi se třída Elinvar vztahuje ke skupině přesných slitin. Procesem výroby se tato slitina týká skupiny slitin odolných vůči korozi precipitačním tvrzením. V základu jsou 3 hlavní komponenty: železo, chrom, nikl s přísadami titanu a hliníku. Obsah Ni se pohybuje kolem 35 — 37 %, Ti — 2,7 — 3,2 %, Cr — 11,5 — 13 %, Al — 0,9 — 1,2 %. Zbytek tvoří železo a masterslitiny manganu a křemíku.

Procentuální složení

P S C Al Mn Si Ti Cr Ni Fe
≤0,015 ≤0,015 ≤0,03 0,9-1,2 ≤0,2 ≤0,3 2,7-3,2 11,5-13 35–37 zbytek

Charakteristika

Tato precipitačně tvrdnoucí nemagnetická a korozi odolná slitina má mechanickou pevnost vůči zatížení — 120–160 kp/mm 2 (1180–1570 mN/m 2 ) a má normální elasticitu — 19 000–20 000 kp/mm 2 (186 500-196 000 mN/ m2 ). Používá se při výrobě elastických prvků extra přesných snímačů, které pracují při teplotě do 250 °C. Kontakt s agresivním prostředím je přípustný. Má tepelnou odolnost, má velkou odolnost proti zatížení při vysokých teplotách. Tyto vlastnosti závisí na konzistentním vzájemném vztahu atomů v krystalické struktuře materiálu. Elinvar se používá jako ložiskový materiál pro výrobu dílů pro spalovací motory, plynové a parní turbíny, proudové motory, jaderné reaktory.

Trubka Elinvar je odolná vůči korozi v plynném prostředí, na vzduchu a při prudkém ohřevu. Obvykle se používá pro různé nízko zatížené elektrické instalace a tepelná zařízení, kde jsou velmi důležité komponenty, které mají významné indexy odporu. Legování s materiály jako je křemík, chrom, hliník umožňuje odolávat vlivům agresivního prostředí, protože při zahřívání mohou tyto materiály vytvořit na povrchu ochranný film — konzistentní oxidy.

Dodavatel trubek Elinvar

Zde najdete dostupnou cenu trubice Elinvar od dodavatele trubek Elinvar. Spojte nás pohodlným způsobem s nejbližší kanceláří. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.

Kupte si trubici Elinvar za výhodnou cenu

Společnost «Auremo» prodává vysoce kvalitní kovové role za nejvýhodnějších podmínek. Nabízí také ke koupi Elinvar trubice. Existuje nejlepší cena trubice Elinvar od dodavatele trubek Elinvar. Zde si můžete koupit Elinvar trubice standardních nebo nepravidelných velikostí. Všechny produkty naší společnosti jsou certifikovány. Jsou dodávány přímo od výrobce ve velkoobchodě. Vyřizování objednávek probíhá v nejkratších termínech. Naše kanceláře se nacházejí v Moskvě, Petrohradu a v různých městech východní Evropy. Zde najdete nejlepší cenu Elinvar trubice pro Elinvar trubice od dodavatele. Pro stálé zákazníky nabízíme výhodné ceny trubek Elinvar.