Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Pás, lišta, plech, fólie z CuAl10Fe4Ni4

List, pás (fólie)

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
BRAZHN10-4-4 CuAl10Ni5Fe4 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Hlavní charakteristiky

CuAl10Fe4Ni4 je slitina hliníku a bronzu. Chemický vzorec je CuAl10Fe4Ni4. Výroba slitiny odpovídá GOST 18175 -78. Tato slitina je za studena vystavena deformaci. Vyznačuje se vysokou korozní, erozivní, kavitační odolností. Pás, tyč, tyč, plech, profil mohou být vyrobeny z bronzové slitiny CuAl10Fe4Ni4. Plechové výrobky z CuAl10Fe4Ni4 se vyznačují takovými vlastnostmi, jako je vysoká odolnost proti korozi, mechanická pevnost, odolnost proti chladu, odolnost proti vibracím.

Odlévání a technologické vlastnosti jakosti CuAl10Fe4Ni4

Taví při teplotě 1084 °C;

Může být vystaven působení za tepla při 800 – 900 °C.

Lze jej vystavit žíhání při 700 — 750 °C.

Slitina odolává působení atmosférického kyslíku, sladké i slané vody.

Aplikace slitiny CuAl10Fe4Ni4

Používá se při výrobě trubek a tyčových profilů (tyčí), kondenzátorových trubek, extrudovaných trubek, částí chemických zařízení. Takové detaily nejsou náchylné ke studené křehkosti. Mohou dokonale fungovat v podmínkách vysokého tření, bez ohledu na teplotní podmínky nebo vibrace tím, že prodlužují životnost zvláště zatěžovaných mechanismů.

Bronzové mlýnské výrobky se používají v různých oblastech. Lze jej dokonale odlévat a deformovat za tepla. To umožňuje získat levné polotovary a odlitky požadovaných výkonnostních charakteristik. Proto se CuAl10Fe4Ni4 úspěšně používá v průmyslové výrobě.

Nakupte výhodně pásek CuAl10Fe4Ni4, barová cena

«Auremo» CuAl10Fe4Ni4 pás, dodavatel tyčí úspěšně prodává bronzové mlýnské produkty. Kupte si lištu CuAl10Fe4Ni4 za zvýhodněných podmínek. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Pásek CuAl10Fe4Ni4, cena tyče závisí na objednaném množství a dalších dodacích podmínkách. Pokud si koupíte pás CuAl10Fe4Ni4, tyč velkoobchodně v pásce CuAl10Fe4Ni4, dodavatel tyčí, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Zveme vás k partnerství.