Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, pás, drát, tyč, trubka z křemíkových bronzů

Technická charakteristika

Křemíkový bronz je slitina evropského bronzu (třída křemíkových bronzů). Křemíkový bronz je součástí podskupin vysokopevnostních bronzů. Jsou to posílená tvrdá řešení.

Procentuální složení

Pb Si Fe Zn Mn Cu zbytkové prvky
≤ 0,005 0,8-5 ≤ 0,8 1,5-15 ≤ 0,7 základ ≤ 0,7

Slitiny se vyznačují vysokou pevností, dokonalou odolností proti korozi. Polotovary mohou být vyrobeny z evropských slitin: tyč, drát, trubka, plech, pás. Tyto slitiny jsou podobné křemíkové červené mosazi. Bronz však obsahuje velmi nízké koncentrace zinku ve srovnání s mosazí. Slitiny křemíkového červeného bronzu jsou označeny jako UNS C47000 — C66100. Slitiny červeného litého křemíku jsou označeny jako C87300 — C87900. Silikonový mosazný odlitek má dobrou pevnost a dokonalou odolnost vůči vodě a povětrnostním vlivům vůči korozi.

aplikace

Slitiny křemíkových bronzů se používají pro ventilové tyče, které vyžadují vysokou odolnost proti korozi a pevnost. Kromě toho lze z křemíkového bronzu vyrobit mnoho dalších výrobků: vysoce pevné tenkostěnné odlitky, držáky kartáčů, páky, svorky, koncovky, odlitky pro všeobecné použití se střední pevností.

Dodavatel

Dodavatel křemíkového bronzu «Auremo» úspěšně prodává křemíkové bronzy za zvýhodněných podmínek. Na skladě je široký sortiment zboží vysoké kvality. Cena křemíkového bronzu závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud koupíte silikonový bronz velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Zveme vás k partnerství.

Kupte si silikonový bronz za výhodnou cenu

Dodavatel křemíkového bronzu «Auremo» se specializuje na dodávky neželezných kovových rolí. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Zboží snadno nakoupíte za rozumnou cenu křemíkového bronzu. Stačí nás spojit s pohodlným způsobem pro vás. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.