Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Drát, plech, pásek, tyč, drát z cínového bronzu

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
C90300 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
C90500 CuSn10Zn Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
2.1050 C90700 G-CuSn10 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Cínové bronzy

Používají se od starověku. Jsou dobře využívány průmyslem. Díky velkému rozsahu krystalizace mají nízkou tekutost. V těchto bronzech se netvoří dutiny, ale mohou být přítomny malé rozptýlené póry. Cínové bronzy mají lineární smrštění. Je velmi malý a tvoří 0,8 % během procesu lití do písku a 1,4 % během chlazení. Takové vlastnosti usnadňují výrobu odlitků, které nevyžadují vysokou těsnost.

Význam fosforu

Tento prvek je často přítomen v cínových bronzech. Za prvé, fosfor snižuje obsah vodíku v tavenině a deoxiduje měď. Za druhé, zvyšuje sílu. Za třetí, zlepšuje tekutost a umožňuje výrobu složitě tvarovaných odlitků s tenkými stěnami (například jakostní umělecké odlitky). Přítomnost fosforu v bronzech s malým množstvím cínu zlepšuje odolnost proti opotřebení díky vzhledu pevných částic fosfidu mědi ve struktuře. Fosfor má však nevýhodu. Zhoršuje plasticitu a tím jeho obsah nepřesahuje 0,5 % v deformovatelných slitinách.

Legování

Cínové bronzy mají ve složení velké množství zinku, ale ne více než úroveň koncentrace nasycení. Nikl přispívá k pevnostním vlastnostem a zlepšuje deformovatelnost a plasticitu, zvyšuje hustotu, odolnost proti korozi a snižuje segregaci. Plumb zvyšuje hustotu, tekutost, kvalitu tření. Bronzy, které obsahují nikl, jsou tepelně zpevněny během stárnutí a tepelného tvrzení.

Hliníkové bronzy

Podle četnosti zaujímají přední místo mezi slitinami mědi v průmyslových odvětvích. S rostoucím obsahem hliníku ve slitině se zvyšují i jejich mechanické vlastnosti. Slitiny, ve kterých hliník tvoří 5 až 8 %, mají cenově dostupné mechanické vlastnosti.

Berylliové bronzy

Takové slitiny mají jedinečnou kombinaci vlastností: značnou pružnost a houževnatost, dobrou tepelnou a elektrickou vodivost, vysokou odolnost proti korozi a mechanické destrukci.

Silikonové bronzy

Se zvyšujícím se obsahem křemíku ve slitinách (ne více než 3,5 %) se zvyšuje i pevnost v lomu a tažnost slitiny.

Kupte si cínový bronz za výhodnou cenu

Tato slitina se vztahuje k oblíbené skupině kovových výrobků díky své dostupné ceně a rozmanitosti jejích polotovarů. Vysoká úroveň služeb a perfektní kvalita produktů určuje image společnosti. Tam je nejlepší cena cínového bronzu od dodavatele cínového bronzu. Nejnovější informace od dodavatele cínového bronzu naleznete na webových stránkách společnosti. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy. Koupit cínový bronz u dodavatele cínového bronzu. Cínové bronzy jsou vždy skladem. Máme nejlepší cenu cínového bronzu v aktuálním segmentu mlýnských výrobků. Realizace produktů zabere minimum času. Dodávky jsou dodávány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a provozovnách. Kupte si cínový bronz za chvíli. Cena cínového bronzu je přijatelná. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.