Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Tyč, drát, trubka, plech, pásek z Incoloy 330

Incoloy 330 ® — UNS N08330

Marketingové obecné názvy slitiny: RA330 ®, Nicrofer ® 3718, Alloy 330, Incoloy ® 330. Tato slitina se liší vysokým obsahem chromu, niklu. Poskytuje dokonalou odolnost proti korozi, dusíkatosti, pronikání uhlíku. Incoloy ® 330 se snadno svařuje. Používá se při dokončování komor komerčních pecí, v retortách, zátkách a dalších tepelných prvcích. Dostupné formy mlýnských výrobků: tyč, bezešvé a svařované trubky, drát, plech, plech, spojovací kus, příruba, výkovek.

Chemické složení slitiny

P Mn C S Ni Cr Si Mo Ti spol Cu Al Pb Sn Fe
≤0,03 ≤2,0 ≤0,08 ≤0,03 34-37 17,0-20,0 0,75-1,5 1,0-1,75 ≤1,0 ≤0,005 0,025 Zůstatek

Zpracovatelnost

Tato slitina má dobrou zpracovatelnost. Může být uspokojivě převzat do formování. Je však k dispozici pro kalení kladivem. Proto se musí řezat při malých rychlostech speciálním nástrojem. Vyznačuje se výbornou svařitelností díky vyváženému složení. Svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu.

Svařování

Typ Popis
svařitelné bez stint svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu
těžko svařitelné pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést následující operace: při svařování zahřát na 200–300°C, po svařování provést tepelné zpracování (žíhání)
omezeně svařitelné svařování je možné při ohřevu na 100−120°С a posledním tepelném zpracování

Nakupujte za výhodnou cenu

Společnost «Auremo» se specializuje na dodávky evropských speciálních ocelí. Všechny produkty jsou certifikovány. Zkušenosti naší společnosti umožňují nákup tyčí, drátů, trubek, plechů, pásků Incoloy 330. Nejlepší cena slitiny Incoloy 330 od dodavatele. Široká škála produktů je prezentována v katalogu. Slitinu Incoloy 330 si můžete snadno koupit tím, že nás spojíte s pohodlným způsobem pro vás. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které odpovídají vašim individuálním požadavkům.

Dodavatel slitiny Incoloy 330

Dodavatel «Auremo» realizuje výrobky z válcovaných kovů na celém evropském trhu velkoobchodně. Dodací podmínky trvají minimálně. Zde si můžete koupit slitinu Incoloy 330 za nejlepší cenu slitiny Incoloy 330. Spolupracujeme se zkušenými manažery, kteří jsou odborníky na moderní marketing a mohou pomoci s nákupem tyčí, drátů, trubek, plechů, pásů Incoloy 330. Všechny skladové polotovary jsou certifikovány. Kvalita odpovídá GOST (všechny státní normy Unie) a mezinárodní normy. Tyč, trubka, tyč Incoloy 330 slitina jsou vždy skladem. Cena slitiny Incoloy 330 závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Velkoobchodním zákazníkům nabízíme výrazné slevy. Společnost «Auremo» je ziskovým dodavatelem slitiny Incoloy 330 v tomto segmentu válcování kovů. Kupte si slitinu Incoloy 330 právě teď! Od dodavatele slitiny Incoloy 330 je dostupná cena.