Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, pás, fólie z oceli 40×13, EZh4 AISI 439, EI645

List, páska (fólie)

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
0X17T EI645 439 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

AISI 439 je jakost chromové nerezové oceli, která je stabilizovaná titanem. Slitina AISI 439 patří do feritické třídy. Vyznačuje se dobrou odolností proti korozi. AISI 439 je analog 08X17T a je náchylný k popouštěcí křehkosti.

Procentuální složení

C Si Mn Ni S P Cr Ti Cu Fe
≤ 0,08 ≤ 0,8 ≤ 0,8 ≤ 0,6 ≤ 0,025 ≤ 0,035 16-18 ≤ 0,8 ≤ 0,3 ~79

Tepelné zpracování: žíhání 760 - 780 °C, vzduch. Tato nerezová ocel se používá k výrobě polotovarů jako je páska, fólie, kruh, plech, trubka, drát. Tento ocelový plech se vyznačuje svou plasticitou a pevností, vysokou svařitelností, vysokou odolností proti tvorbě mezikrystalické koroze.

aplikace

Design architektury, potravinářství, automobilový průmysl a další.

dodávka

Auremo se specializuje na dodávky nerezových pásků. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným dodržováním technologie výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout kvalifikovanou pomoc. Široká škála produktů vás nenechá bez výběru. Koupit jakékoli kovové výrobky, můžete snadno kontaktovat nejbližší kancelář. - Telefonní čísla a e-mailová adresa nejbližšího zástupce společnosti jsou v sekci "Kontakty". Vyžádejte si službu "Callback" a manažer společnosti Vám pomůže vybrat produkt, který nejlépe vyhovuje Vašim individuálním požadavkům.

Kupte, výhodná cena

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi nerezový plech, fólie, pásku AISI 439, za výhodných podmínek. Ve skladu je vždy velký výběr té nejvyšší kvality. Cena se odvíjí od velikosti objednávky a dalších dodacích podmínek. Na hromadné nákupy se vztahují výrazné slevy. Dostupnost a rychlé dodání zajišťují naše zastoupení v Moskvě, Petrohradu a východoevropských městech. Zveme vás k partnerské spolupráci.