Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Trubka, tyč, drát, plech, pásek z kadmiového bronzu

Technická charakteristika

Kadmium Copper je slitina kadmiového bronzu, která se vztahuje k evropským bronzovým mlýnským výrobkům. Čistá nelegovaná měď je měkký a tvárný materiál, který typicky obsahuje asi 0,7 % nečistot. Slitiny mědi s kadmiem obsahují asi 98 – 99 % mědi, 0,5 – 1,5 % kadmia a menší množství jiných materiálů.

Procentuální složení C16500:

Cu Fe Sn CD zbytkové prvky
Základ ≤ 0,2 0,5-0,7 0,6-1 ≤ 0,3

Procentuální složení C16200:

Cu Fe Sn CD zbytkové prvky
Základ ≤ 0,2 --- 0,7-1,2 ≤ 0,3

Když se k mědi přidá kadmium, materiál se stává odolnějším vůči měknutí při zvýšených teplotách. Čím více je ve slitině kadmia, tím je tepelně odolnější. Malé přísady kadmia neovlivňují tepelnou a elektrickou vodivost (při pokojové teplotě) a technologické vlastnosti slitiny. Z kadmiové mědi se vyrábějí různé polotovary: trubky, dráty, pásy.

Fyzikální vlastnosti: C16200

Hustota (68°F) je 0,321 Lbs./In.3
Objemová hmotnost je (20 °C / 68 °F): 8,9 g/ cm3
Bod tání (liquidus) je 1076 °C (1969 °F)
(Solidus) je 1030 °C (1886 °F)
Koeficient tepelné roztažnosti je 9,8 10 -6 (77-212 °F)
Tepelná vodivost je 208 liber/h při 68°F.

Kadmiový bronz se liší vysokou odolností proti korozi a erozi. Extrémně tepelně odolná forma oxidu kademnatého na povrchu drátu jej chrání před erozí obloukem během oblouku. Umožňuje drátu udržet si svou pevnost během provozního použití v elektrickém vlaku.

aplikace

Kadmium měď se používá v takových výrobcích, jako jsou kontaktní dráty, ohřívací podložky, elektrické pružinové kontakty, konektory, vysokonapěťová přenosová vedení s vysokou pevností. Drát se také používá pro svařování, zejména pro spojování součástí chladičů osobních a nákladních automobilů.

Dodavatel kadmiové mědi

Společnost «Auremo» nabízí nákup kadmiové mědi za výhodných podmínek. Cena kadmiové mědi se tvoří podle mezinárodních nákladů na kovový válec bez zahrnutí dalších nákladů. Pokud nakupujete kadmiovou měď velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dodávky jsou dodávány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a provozovnách. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny tím, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Zveme vás k partnerství.

Nakupujte za výhodnou cenu kadmiové mědi

Na skladě dodavatele kadmiové mědi «Auremo» je k dispozici široká škála výrobků pro bronzové mlýny. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Kadmium měď můžete snadno koupit tím, že nás spojíte s pohodlným způsobem pro vás. Objednejte si službu «Zpětné volání». Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Tyč, drát, trubka z kadmiového bronzu jsou vždy skladem. Můžete si je koupit za dostupnou cenu kadmiové mědi od dodavatele kadmiové mědi. Vyhovují ASTM. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.