Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

40KHNM tyč, drát, tyč

Pružinový drát, tyč, tyč Trubka

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
40 KHNM EI995 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Zásobování

Dodavatel «Auremo» 40KHNM tyč, drát, tyč nabízí k velkoobchodnímu nákupu 40KHNM tyč, drát, tyč. Skladem je široký sortiment polotovarů. Máme výhodné podmínky pro nákup. 40KHNM tyč, drát, tyč cena závisí na množství objednávky a dalších podmínkách dodávky. Pokud nakupujete produkty velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že pobočky jsou v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy.

Technická charakteristika

Tato přesná slitina se týká vysoce legovaných slitin s jedinečnými fyzikálními a mechanickými vlastnostmi: magnetickými, elastickými, tepelnými, elektrickými atd. Liší se přesností chemického složení, přesností výroby, zpracovatelností a nepřítomností zbytkových prvků. Přesné slitiny jsou vyráběny na bázi železa, niklu, mědi, niobu, kobaltu. Skutečná slitina se používá při výrobě přesných obráběcích strojů, inovativních technologiích a laserových technologiích, pro výrobu přesných elektronických zařízení, domácích jednotek, metrologicko-měřicích měřidel.

Procentuální složení:

P Si Ni Mn S Mo C Fe
19-21 1,8-2,2 ≤0,02 15–17 ≤0,02 39-41 ≤0,5 10,74 -18,73

Díky svým vysokým provozním vlastnostem je tato slitina široce používána v různých průmyslových odvětvích. Jedinečné vlastnosti materiálu jsou podmíněny jeho vyváženým složením. Se vzhledem materiálů nové generace se naskytla možnost zdokonalit řadu technologických postupů, zajistit dlouhodobou a spolehlivou práci celého komplexu zařízení v širokém teplotním rozsahu.

Svařování:

Typ Popis
omezeně svařitelné svařování je možné při ohřevu na 100−120°С a posledním tepelném zpracování
těžko svařitelné pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést následující operace: při svařování zahřát na 200–300°C, po svařování tepelné zpracování (žíhání)
svařitelné bez stint svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu

Nakupujte za výhodnou cenu

Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Můžete si snadno koupit 40KHNM tyč, drát, tyč tím, že nás spojíte pohodlným způsobem k vám. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům. Kupte si zboží za nejlepší 40KHNM tyč, drát, tyč cena od 40KHNM tyč, drát, tyč dodavatel.