Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Zpracování a výroba kovů a slitin

Technická charakteristika

V praxi se zpracování kovu ve výrobním procesu významně podílí na získání potřebných vlastností materiálu. Na moderním trhu jsou nejrozšířenější slitiny železa a oceli. V naší zemi je technologie zpracování kovů regulována takovými základními dokumenty, jako jsou GOST a TU . Určují chemické složení slitiny a parametry jejích vlastností. Ty jsou základem pro určení rozsahu použití materiálu.

Druhy tváření kovů

Jedním z hlavních typů tváření kovů je tlakové zpracování. V závislosti na použitém způsobu výroby produktů a technických možnostech zařízení se rozlišují:

-válcování;

-volvingový;

-lisování;

- kování;

-lisování.

Lisování a lisování

V tomto případě má téměř každý způsob zpracování kovů několik podtypů. Například ražba může být jak listová, tak objemová. Ten se zase dělí na studené a horké. Pokud jde o takový způsob zpracování kovů a slitin, jako je lisování, existuje poměrně velké množství různých schémat. Pokud se zaměříme na ty hlavní, jsou pouze 2 – je přímý a obrácený.

Válcování

Nejmasověji vyráběným typem tlakového zpracování kovových obrobků je válcování. Výhody této metody jsou zřejmé, protože umožňuje získat nejen hotové výrobky, ale také tyčinky. Hovoříme o profilech různých tvarů (kruh, čtverec, šestiúhelník), ale i o trubkách a dalších výrobcích.

Dodavatel

Dodavatel "Auremo" nabízí výrobu a zpracování kovů za výhodných podmínek. Velký výběr skladem. Shoda s GOST a mezinárodními standardy kvality, cena je optimální od dodavatele. Koupit dnes. Velkoodběratelská cena - příznivá.

Kupte si výhodnou cenu.

Dodavatel "Auremo" nabízí za výhodných podmínek výroby a zpracování a kovu, cena - vzhledem k technologickým vlastnostem výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Na webových stránkách společnosti jsou zobrazeny nejaktuálnější informace o produktech, nechybí katalog produktů a ceníky. Na zakázku je možné zakoupit produkty s nestandardními parametry. Cena objednávky se odvíjí od objemu a dalších dodacích podmínek. Dodavatel "Auremo" zve výrobu a zpracování kovů ve velkém nebo na splátky. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V tomto segmentu je společnost "Auremo" ziskovým dodavatelem. Kupte si kov od dodavatele ještě dnes. Čekáme na vaše objednávky.