Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Trubka, tyč, plech, pás, drát z HN62WMJUT

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
XN60YU EI559A 2.4816 N06600 NiCr15Fe Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
XN60YU EI559A 2.4851 N06601 NiCr23Fe15 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
XN60YU EI559A 2.4642 N06602 NiCr25FeAIY Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
XN60YU EI559A 2.4817 N06600 NiCr15Fe Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Třída HN6WMJUT je žáruvzdorná ocel. Jeho základ obsahuje nikl (62%), chrom. Jedná se o konstantní austenickou slitinu, která po tepelném zpracování a ochlazení v vzdušném prostředí nemění svou strukturu. Slitina musí být dopována molybdenem, wolframem, hliníkem, titanem. Tepelně odolné slitiny tohoto typu jsou široce používány ve výrobě. Jsou snadno svařitelné pomocí ručního obloukového svařování. Mají také plasticitu. Trubky, tyče, tyče, dráty z těchto slitin se používají v elektrárenském průmyslu (výroba energetických vozidel), v raketovém kosmonautice a aerotechnice. Tepelná odolnost je vlastnost slitiny odolávat různému mechanickému zatížení při nejvyšších teplotách během zvoleného časového rozpětí. Pokud je teplota těžby kovu nižší než 600 °C, měl by se používat termín „tepelně odolný“. Pokud je teplota vyšší než 600 °C, musí žáruvzdorné materiály odolávat namáhání. Napětí může způsobit deformaci, ale nemůže vést k destrukci.

aplikace

Potrubí vyrobené z jakosti HN62WMJUT se používá v plynových zařízeních, které pracují při vysokém tlaku. Je velmi žádaný v systémech odvodu průmyslových plynů. Slitina nedává vodě zbytkové prvky díky své vysoké korozivzdornosti. Proto se používá ve vodovodních systémech. Slitina tedy splňuje nejpřísnější hygienické normy. Díky tomu se používá v potravinářském a lékařském průmyslu. Tepelná odolnost umožňuje použití této slitiny ve strojírenství a v prvcích aerotechniky pro lisování lopatek turbín. Tyč a tyč se používají ve stavebnictví a v každodenním životě. Obecně lze takové produkty považovat za univerzální. Tyč lze podle síly rozdělit do dvou kategorií: tyč s vysokou nebo standardní pevností (kalibrovaná). Tyč a tyč z oceli HN62WMJUT se používají ve stavebnictví, obráběcím průmyslu, průmyslovém strojírenství, výrobě kosmické techniky.

Kupte si trubku, tyč HN62WMJUT za výhodnou cenu

Široký sortiment kovových rolí vyrobených z jakosti HN62WMJUT je prezentován na skladě trubky «Auremo» HN62WMJUT, dodavatel tyčí. Splňuje GOST a mezinárodní normy. Kupte si produkty za rozumnou trubku HN62WMJUT, cenu tyče. Kvalita výrobků je garantována potrubím HN62WMJUT, dodavatelem tyčí a důsledným dodržováním technologických norem výroby. Máme nejkratší dodací lhůty. Máte-li jakékoli dotazy, získáte podrobné pokyny od našich zkušených manažerů. Kupte si trubku, tyč HN62WMJUT právě teď! Společnost poskytne volitelné slevy, pokud provedete velkoobchodní objednávky. Kupte si zboží za nejlepší trubku HN62WMJUT, cena tyče.