Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Zirkonová wolframová elektroda WZ-8

Technická charakteristika

Zirkoniové wolframové elektrody třídy WZ se liší dokonalou škálou legujících prvků. Díky tomu se zjednodušuje technologický proces svařování konstrukcí, zapalování a hoření oblouku. Zirkoniové wolframové elektrody mají dokonalou produktivitu při svařování střídavým proudem, zejména při velkém proudovém zatížení, kdy jsou výhody elektrod WZ lepší. Procentuální složení: minimálně 99,1 % wolframu, 0,15–0,4 % zirkonia. Svými fyzikálními a mechanickými vlastnostmi je tento výrobek téměř totožný s wolframem. Jednou z výhod WZ-8 (bílá) je skutečnost, že zaručuje čistotu tavné lázně. Tato evropská elektroda se vyznačuje nepřetržitou provozní životností a vysokou produktivitou, zejména při práci pod vysokým napětím. Touto funkcí je horší než elektrody ceru a lanthanu.

Popis Identifikace
ochranná známka WZ3, WZ8
Standard ISO6848
Dimetr 1,0 — 12 mm
Délka 150, 175 mm a více
Přidán zbytkový prvek ZrO2
Množství zbytkových prvků 0,2-0,4 %; 0,7–0,90 %
Další přísady <0,20 %
Barva Hnědá, bílá

Oblast použití

Svařování slitin bronzu, hořčíku, hliníku, niklu. Nejčastěji se používá pro svařování slitin hliníku a hořčíku střídavým proudem.

Dodavatel

Chcete koupit wolframovou elektrodu velkoobchodně? Dodavatel «Auremo» zirkoniová wolframová elektroda WZ-8 nabízí ke koupi zboží za přijatelnou cenu. Zirkoniová wolframová elektroda WZ-8 se cena odvíjí od mezinárodních nákladů na kovový válec bez zahrnutí dalších nákladů. Pokud zakoupíte zirkoniovou wolframovou elektrodu WZ-8 velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dodávky jsou realizovány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a prostorách. Zirkoniová wolframová elektroda WZ-8 je vždy skladem. Můžete si jej koupit za nejlepší cenu od dodavatele. Cena je výhodná pro velkoobchodní kupující.

Nakupujte za výhodnou cenu

Obrovská škála produktů je prezentována na skladě dodavatele zirkoniových wolframových elektrod «Auremo» WZ-8. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Zboží bez problémů pořídíte za rozumnou cenu zirkoniumwolframové elektrody WZ-8. Stačí nás spojit s pohodlným způsobem pro vás. Objednejte si službu «Zpětné volání». Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Kupte si zirkoniovou wolframovou elektrodu WZ-8 právě teď. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.