Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Nerezová a legovaná ocel

Relevantnost

Nerezové a legované oceli mají dnes stovky různých jakostí. Všechny mají jako hlavní složky železo, chrom a nikl. Kromě toho mohou být zahrnuty mangan, měď, titan, vanad a mnoho dalších. Nerezové a legované oceli se úspěšně používají jak v průmyslu, tak v každodenním životě. Oblast použití tohoto materiálu je téměř neomezená. Auremo je ziskovým dodavatelem v segmentu nerezových a legovaných ocelí.

Žáruvzdorné oceli

Nepřekonatelné vlastnosti žáruvzdorných slitin na bázi niklu jsou jedním z hlavních důvodů jejich úspěšného použití v různých oblastech lidské činnosti. Především mluvíme o takových ukazatelích, jako jsou:

odolnost proti tečení při vysokých teplotách;

tepelná stabilita;

Dlouhodobá pevnost (v některých případech lze uvažovat o únavové pevnosti).

Slitiny na bázi niklu poskytují tyto vlastnosti nejen prostřednictvím tepelného zpracování, ale také prostřednictvím vícesložkového legování. Vysoce legované oceli obsahují více než 10 % legujících prvků. Například slitina 20X20H14C2 obsahuje 12-15 % niklu a 19-22 % chrómu. Jako přísady se do směsi přidává mangan do 1,5 %, měď 0,3 %, křemík - 2-3 %, uhlík a titan 0,2 %, síra, fosfor - tisíciny procenta.

Cu Si C Mn P Cr Ni S Ti Fe
≤0,3 2-3 ≤0,2 ≤1,5 ≤0,035 19-22 12-15 ≤0,025 ≤0,2 Základ

Žáruvzdorná ocel třídy 20X25H20C2 se týká komplexních slitin na bázi železa tavených v indukční peci.

Konstrukční slitiny

Reakční inženýrství by nebylo možné bez speciálních žáruvzdorných slitin na bázi chrómu a niklu. Dopravní inženýrství je založeno na takových vysoce pevných slitinách niklu. Z těchto slitin jsou vyráběny chemické reaktory, nádrže, kotle a kelímky s vysokou odolností proti korozi. Slitiny niklu hrají zásadní roli při konstrukci motorů plynových turbín a jaderných kotlů. Používají se jako vysokoteplotní ochranné opláštění k ochraně uranových tyčí před korozí v jaderných reaktorech.

Inconel 600 je konstrukční slitina na bázi niklu

Cr Ni Cu Mn Si C S
14-17 43-44 0,5 1 0,5 0,15 0,015

Nábytkář

Kde koupit nerez a legovanou ocel? Dodavatel "Auremo" nabízí nákup nerezové a legované oceli za výhodných podmínek. Pro velkoodběratele je cena zvýhodněná. Velký výběr ve skladu dodavatele "Auremo". Shoda s GOST a mezinárodními standardy kvality. Vždy skladem nerez a legovaná ocel, cena - nejlépe od dodavatele. Čekáme na vaše objednávky.

Kupte, výhodná cena.

Dodavatel "Auremo" nabízí za výhodných podmínek ke koupi nerezové a legované oceli, cena - vzhledem k technologickým vlastnostem výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje nejaktuálnější informace. Na zakázku je možné zakoupit produkty s nestandardními parametry. Cena objednávky závisí na objemu a dodatečných dodacích podmínkách. Dodavatel "Auremo" vyzývá k nákupu nerezové a legované oceli ve velkém nebo na splátky. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V tomto segmentu je Auremo ziskovým dodavatelem.

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)