Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Slitina titanu GOST VT8

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
BT8 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Obecná charakteristika

Slitina této titanové slitiny se týká skupiny slitin α+β. Jsou vyráběny podle GOST 19 807−74, IS 90 013−81. Je legován 6% Al, 4,5% V. Hliník může vyztužit α + β fázi. Vanad přispívá ke stabilizaci β-fáze a brání tvorbě alfa-2 superstruktury v α-fázi Kalení stárnutím, tepelné kalení zvyšuje pevnost o 15 – 20 %, při zachování relativně vysoké tažnosti. Po chvíli byla nabídnuta vylepšení slitiny VT8−1, VT8M-1, VT8M. Optimální kombinace vlastností zajišťuje dvojité nebo izotermické žíhání. Obsah β — fáze v žíhané slitině je 10 %. Slitiny této třídy jsou tepelně tvrzené.

Technologické parametry

Objemová hmotnost Vlastnosti Bod tání aplikace Výrobní proces
4,48 g/cm³ Vysoké procento hliníku a legování křemíkem zvyšují tepelnou odolnost, pevnost ve srovnání s titanovou slitinou třídy 5. Maximální pracovní teplota je +480°. Slitina třídy VT8 je lepší než třídy gost VT3−1, VT9 plasticitou, tepelnou odolností a odolností proti praskání, zpracovatelností. 980-1020° Spojovací materiál, kotouče, nízkotlaké lopatky, kompresory. V horkém stavu se uspokojivě deformuje. Zpracovatelnost je při tlakovém zpracování nižší než u titanu 5. třídy. Svařování se nedoporučuje.

Technická charakteristika

Polotovary Pevnost (MPa) Tepelné zpracování KCU J/cm³ Plastičnost δ%
Trubky deformované za tepla 1080 Žíhání --- 12 %
Trubky deformované za tepla více než 950 Žíhání více než 30 více než 6 %
Trubky deformované za tepla 1050 Podmínka dodávky 55 10,5 %
Trubky deformované za tepla 1100 950°, 1 h až 570° 1 h, na vzduchu 58 9,5 %
Trubky deformované za tepla 1030 920°, 1 h až 600° 1 h, na vzduchu 62 9,7 %

aplikace

Titanová trubka gost VT8 je v moderním průmyslu velmi žádaná. Častěji se používá v chemickém, ropném a plynárenském průmyslu, protože má vysoké antikorozní vlastnosti a chemickou inertnost. Mlýnské produkty této kvality jsou biologicky inertní. Díky tomu se používají v lékařství, farmacii. Jeho nemagnetizace poskytuje významné výhody při instalaci elektrických technologií.

Dodavatel

Dodavatel slitiny titanu GOST VT8 «Auremo» navrhuje koupit titanové zboží za nejvýhodnější cenu. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Jsou v souladu s GOST a mezinárodními standardy kvality. Můžete si snadno koupit různé produkty. Cena slitiny titanu gost VT8 závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Kvalita je v souladu s GOST (všechny státní normy Unie) a mezinárodními normami. Pokud si koupíte titanovou slitinu gost VT8 velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny tím, že naše kanceláře se nacházejí v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy.

Kupte si slitinu titanu gost VT8 za výhodnou cenu

Při výběru žáruvzdorných slitin musíte vzít v úvahu řadu faktorů. Široký výběr mlýnských produktů na objednávku předem představuje společnost «Auremo». Dnes si můžete koupit produkty za nejvýhodnějších podmínek. Cena slitiny titan gost VT8 je podmíněna technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Naši specialisté jsou vždy připraveni pomoci při výběru požadovaných produktů, které určují schopnost a spolehlivost budoucího zařízení. Garantujeme vysokou kvalitu produktů a rychlé dodání. Veškeré informace o zboží naleznete na webových stránkách společnosti. Pro stálé zákazníky nabízíme slevy od dodavatele slitiny titan gost VT8.