Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Nichrome 60-15 drát

Nichrome 60-15

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
20HN 80 EHN80 2.4869 N06003 NiCr80-20 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
20H 80-H EHN80 2.4869 N06003 NiCr80-20 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
20H 80H EHN80 2.4869 N06003 NiCr80-20 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Nichrome 60−15 je velmi konzistentní, flexibilní a neovlivňuje korozní slitinu, která se skládá z niklu a chromu. Drát se používá ve varistorech, rezistorech a v hnízdech odporu pro výrobu vysoce spolehlivého elektrotepelného zařízení.

Obecná charakteristika

Široké použití nichromu 60−15 v mnoha oblastech výroby lze vysvětlit kombinací pozoruhodného tepelného odporu, dobrých nerezových vlastností, mohutného specifického elektrického odporu. Drát s nejmenším průměrem je pozoruhodný svou pevností. Vysoký limit průtoku nedovolí, aby se při zahřívání prohýbal. Pevně drží vedoucí pozici na domácím, průmyslovém trhu s elektrickým zařízením. Plastičnost tohoto materiálu dává možnost využít tavného tváření. Tato metoda je méně energeticky náročná.

Je pozoruhodné, že díky těmto vlastnostem je nichrom tak populární v odporových prvcích topných jednotek. Nichromový drát lze snadno svinout do spirály. Když teplota stoupne, neklesá a má hustotu 8,2 - 8,5 g / cm³. To znamená, že je dostatečně lehký ve srovnání s wolframovým vláknem. Nichrome drát je docela konzistentní. I když má nejmenší průměr, snese velké mechanické zatížení a odolá působení agresivního chemického prostředí. I přes to, že cena je velmi vysoká, musíme brát ohled na kvalitu získaného zboží, jeho životnost, spolehlivost a minimální nutnost údržby.

Klasifikace

Běžný průměr slitiny je 0,1 – 10 mm. Běžný drát je navinutý nebo stočený. Cena takového drátu zůstává stále poměrně vysoká, pokud je nikl poměrně drahý kov. Přesto je výroba a spotřeba nichromového drátu v mnoha zemích na vysoké úrovni.

Dodavatel

Dodavatel «Auremo» nichrom 60−15 nabízí velkoobchodní nákup nichromu 60−15. Skladem je široký sortiment polotovarů. Rozumná cena nichromu 60−15 od dodavatele. Kupte si to hned teď. Cena je zvýhodněná pro velkoobchodní zákazníky.

Nakupujte za výhodnou cenu

Výběr nichromu pro vybavení není jednoduchý úkol. Najít potřebné parametry drátu není tak snadné, protože je nutné vzít v úvahu řadu faktorů, jako je průměr, délka, jakost slitiny. K dispozici je široký výběr válcovaných kovových výrobků na objednávku předem.

Naši specialisté jsou vždy připraveni pomoci při výběru požadovaných produktů, které určují schopnost a spolehlivost budoucího zařízení. Zde můžete nakupovat zboží za nejvýhodnějších podmínek. Naši specialisté vám pomohou nejen vyčíslit nejlepší parametry zboží, ale také nabídnout nejlepší cenu nichrom 60−15. Cena závisí na množství objednávky a dodatečných podmínkách dodávky. Cena je výhodná pro velkoobchodní zákazníky. Široký sortiment vás nenechá bez výběru. Máme nejlepší poměr ceny a kvality. Zveme vás k partnerství. Nyní si můžete snadno koupit drát nichrom 60−15. Tam je nejlepší cena od dodavatele nichrom 60−15.