Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Děrovaný plech z nerezové oceli

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
08X18H10 EI825 1.4301 304 X5CrNi1810 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Výhody

Nerezový perforovaný plech má ve srovnání s rolí ze železného kovu vyšší odolnost proti korozi a mnohem nižší hmotnost při stejné pevnosti. Pevnost oceli umožňuje ztenčení perforovaných konstrukcí. Kromě toho je hmotnost konstrukce snížena díky děrovaným otvorům. Za přednosti tohoto produktu se považuje atraktivní vzhled a dostupnost pro všechny druhy zpracování. Nerezový děrovaný plech nevyžaduje dlouhou dobu na opravu odstranění. Může pracovat v nejnáročnějších podmínkách.

Výroba

Děrovaný nerezový plech je vyroben z oceli X6CrNiTi18−10 (304 AISI). Vyrábí se válcováním za studena. Standardní tloušťka je 0,8 — 1 mm. Je vyříznut na rozměry 1000x2000; 1250x2500 mm se čtvercovým, obdélníkovým, kulatým, šestihranným, podlouhlým děrováním. Dekorativní perforaci různých tvarů je možné provádět pomocí laserového zařízení pro kontrolu zavření. Kulaté a čtvercové otvory vytvoří jednu pod druhou pomocí správných čar nebo přemístěním jedné čáry do druhé. Existují dva typy kresby: hluboká a standardní; a tři třídy kvality povrchu. Plechy určené k lisování za studena mají čtyři jakostní třídy. Děrované nerezové plechy jsou dnes velmi žádaným typem kovových rolí. Dodávají se v cívkách nebo v arších.

Procentuální složení oceli AISI304

Školní známka Ni Cr C Si Mn P S Fe
AISI 304 8,0 — 10,5 18.0 — 20.0 max. 0,08 1,0 2,0 0,045 0,030 Základ

Mechanické vlastnosti plechu AISI304 při pokojové teplotě.

Charakteristika Minimální Typický
Odolnost proti únavě - 240
Procento prodloužení do přetržení A5 40 60
Tvrdost podle Brinella [HB] - 170
Mez pevnosti m Rp, N/mm2 (tah) 515 600
Elasticita N/mm 2 Rp 0,2, (0,2 %) (plíživý tok) 205 310

aplikace

Děrovaný nerezový plech třídy X6CrNiTi18−10 splňuje nejpřísnější požadavky. Je vyrobena z vysoce kvalitní oceli. Je odolný vůči působení vysokých teplot a korozi. Takový plech může pracovat v agresivním prostředí. Z tohoto důvodu je žádaný v chemickém průmyslu. Ocel třídy AISI 304 může pracovat v širokém teplotním rozsahu téměř ve všech průmyslových odvětvích. Zákazníka přitahuje jeho dokonalá svařitelnost, pokud nemá žádné limity.

Děrované nerezové plechy jsou široce používány pro instalaci lehkých svařovaných konstrukcí v průmyslu a zemědělství. Stavaři jej využívají k výrobě oplocení, protiskluzových nátěrů, schodišťových ramen atd. Dokonalá kvalita umožňuje použití v interiéru kanceláří, klubů a restaurací.

Dodavatel perforovaného nerezového plechu

Dodavatel perforovaného nerezového plechu «Auremo» je tou nejlepší volbou pro nákup. Nabízíme nejširší výběr kovových rolí pro všechny typy konstrukcí za dostupnou cenu děrovaného nerezového plechu. S ohledem na zájmy zákazníků naše obchodní skupina nabízí certifikované produkty, které prošly všemi potřebnými testy. Pomocí služeb našich kanceláří nebo webových stránek společnosti si můžete zakoupit děrovaný nerezový plech nejvyšší kvality v nejkratším možném čase. Nabízíme slevy a další výhodné rabaty pro stálé zákazníky i pro hromadné nákupy. Pracujeme pro vás.

Nakupujte za výhodnou cenu

Dodavatel «Auremo» nabízí odkup děrovaného nerezového plechu za rozumnou cenu. Cena děrovaného nerezového plechu je tvořena podle mezinárodních nákladů na kovový válec bez zahrnutí dalších nákladů. Pokud nakoupíte zboží velkoobchodně, budou vám poskytnuty speciální slevy. Dodávky jsou realizovány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a prostorách. Naše kanceláře v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy zajišťují dostupnost produktů a efektivitu dodávek. Zveme vás k partnerství.