Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Stav jakosti oceli

Požadavky na výrobky z válcované oceli

Domácí jakosti oceli, pokud jde o jejich definici a klasifikaci, upravuje GOST R 54384-2011. Pokud mluvíme o výrobcích zahraničních výrobců, v tomto případě byste měli použít tabulky, které specifikují normy AISI, EN a DIN. Kromě chemického složení určují normy GOST proces válcování oceli v závislosti na sféře jejího použití. Takže na výrobky z uhlíkové a legované oceli mají regulační orgány zcela odlišné požadavky.

Státní norma a technické specifikace

Současně se při výrobě používají nejen materiály GOST pro ocel, ale také technické specifikace. To platí zejména pro vysoce a vysokopevnostní válcovanou ocel. Především je to způsobeno tím, že se používá v extrémních podmínkách negativního dopadu na životní prostředí (stavba lodí, letectví atd . ).

Srovnávací analýza

K určení, jak vysoce kvalitní je ocel, je nutné provést srovnávací analýzu materiálu s parametry GOST, protože na tom závisí pevnost a spolehlivost jakékoli konstrukce. Například korozivzdorné, žáruvzdorné vysokoslitiny a jejich třídy (pro domácí výrobce) jsou uvedeny v normě 5632-72.

Dodavatel

Toto jsou pouze obecné informace o válcovaných kovových výrobcích a konkrétnější informace o každém výrobku získáte u manažera společnosti "Auremo" na kterémkoli z čísel v sekci "Kontakty". Nabízíme kompletní sortiment válcovaných kovových výrobků v jakémkoli množství, které potřebujete: nerezové žáruvzdorné trubky, pásy, kruhy, desky nebo cokoli jiného.