Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Gost značek oceli

Požadavky na металлопрокату

Domácí značky se o jejich vymezení a klasifikace регламентирует GOST P 54384−2011. Pokud jde o produkty zahraničních výrobců, v takovém případě je třeba použít tabulku, kde jsou uvedeny normy AISI, EN a DIN. Kromě chemického složení normy GOST je definován proces válcované oceli, v závislosti na rozsahu jeho použití. Tak, pro oceli uhlíkové a slitinové oceli, kontrolními orgány jsou zcela odlišné požadavky.

Госстандарт a technické podmínky

Při této výrobě jsou používány nejen ГОСТы materiálů na ocel, ale i technické podmínky. Zejména se jedná o válcované zvýšené a vysoké pevnosti. V první řadě je to způsobeno tím, že ten se používá v extrémních podmínkách negativního dopadu na životní prostředí (stavba lodí, letectví a tak ap).

Srovnávací analýza

Určit jak kvalitní ocel, je třeba provést srovnávací analýzu materiálu s parametry GOST, protože to závisí na pevnost a spolehlivost každé konstrukce. Například, коррозионностойкие, žáruvzdorné высоколегированные slitiny a jejich značky (pro domácí výrobce) jsou uvedeny v normě 5632−72.

Dodavatel

To je jen obecné informace o půjčovnách kovu, a více konkrétní informace o každém produktu můžete získat u manažera společnosti «Auremo» na některé z čísel v sekci «Kontakty». Nabízíme kompletní sortiment výrobků металлопроката v jakémkoli nezbytném množství: trubka nerezová žárupevná, páska, kruh, sporák nebo mnoho dalších.