Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Wolframové mlýnské výrobky

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
VA EEP WP EWP Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Wolfram vynalezl v roce 1781 švédský chemik Carl Scheele. Tungsten znamená v překladu ze švédštiny „těžký kámen“. Wolfram stojí v čele skupiny nejvíce žáruvzdorných kovů. Proto se používá při výrobě podstatných detailů. Žáruvzdornou kvalitou předchází pouze uhlík. Wolfram nereaguje s chemickými prvky. Pro své žáruvzdorné vlastnosti se používá v hutním průmyslu. Podle hustoty je wolfram totožný se zlatem: 19,30 g/cm³ VS 19,32 g/cm³. Po stanovení bodu tání wolframu (3387–3420°С) byl tento kov používán pro výrobu žhavicích vláken v lampách, ohřívačích, elektronkách.

Fyzikální vlastnosti

Popis Identifikace
Teplota charakteristického příjmu ve °С 20°С
Součinitel lineární tepelné roztažnosti α [1/stupeň] 43x10-6
Hustota [g/cm 3 ] 19.3
Mezní pevnost v tahu kg/mm 2 35
Specifické teplo při 20 °C [J/(kg/deg)] 0,134
Tepelná vodivost K [V/m*K] 300,173
Měrný elektrický odpor R Оhm-mm 2 /m 0,054

Wolfram se v moderních technikách často používá v čistém stavu. Ocel, která obsahuje 12 % wolframu, je velmi žádaná z hlediska kapacity materiálu pro nástroje, které jsou určeny k použití pro soustružnické práce. Hlavní nevýhodou tohoto žáruvzdorného kovu je obtížnost jeho získání v čistém stavu, vysoká hmotnost a složitost zpracování.

Dodavatel wolframových mlýnských produktů

Společnost „Auremo“ nabízí nákup produktů za dostupnou cenu. Ceny výrobků z wolframových mlýnů se tvoří podle mezinárodních nákladů na kovový válec bez zahrnutí dalších nákladů. Pokud nakoupíte zboží velkoobchodně, budou vám poskytnuty speciální slevy. Dodávky jsou realizovány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a prostorách. Tungsten WA mlýn-produkty jsou vždy skladem. Můžete si je koupit za nejlepší cenu wolframových mlýnských produktů od dodavatele. Zveme vás k partnerství. Cena je výhodná pro velkoobchodní kupující. Kupte si wolframové mlýnské produkty právě teď.

Nakupujte za výhodnou cenu

Obrovská škála produktů je prezentována na skladě dodavatele wolframových mlýnských produktů «Auremo». Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Nakupte výrobky z wolframových mlýnů připojením nejbližší kanceláře. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Zpětné volání». Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.