Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Evropská elektroda vyrobená z wolframu

Relevantnost

Proces svařování předpokládá použití elektrod (evropské, domácí nebo mezinárodní normy). Elektrody jsou vyráběny z wolframu, protože žáruvzdorné kovy poskytují vysokou spolehlivost svarových spojů díky vysoké svařovací teplotě. Každá wolframová elektroda má barevné označení, aby se předešlo záměně. Wolframové spoje s oxidy lanthanu, ceru, yttria a zirkonia jsou široce používány při svařování, galvanizaci, výrobě akumulátorů a dalších zařízení.

Aplikace evropských elektrod

Wolframová elektroda jakosti WP, WL-20, WC-20, WT-20, WZ8, WY-20 je široce používána při obloukovém svařování v atmosféře inertního plynu. Používají se elektrody WIG, GTA pro Tungsten Insert Gas (WIG-svařování). Může být poloautomatický, automatický nebo obloukový manuální v ochranné atmosféře. Používají se inertní argon, helium, aktivní kyslík, vodík, oxid uhličitý, dusík a jejich směsi (Не+ Аr, О 2 + Аr, СО 2 + Аr).

Wolframová elektroda WL-20 (obsahuje přísadu oxidu lanthanitého do 2,2%) má snadné jiskření oblouku, snadné opakované zapalování, velmi stabilní oblouk, náhodné přepálení. Zatížitelnost elektrody a maximální napětí se při práci se střídavým proudem zvýší o polovinu. Ve srovnání s třídami WT-20, WC-20 (s přísadami thoria a ceru) jsou třídy lanthanu odolnější. Mají menší problém s opotřebením hrotů a znečištěním svarového švu. Oxid lanthanitý může udržet počáteční broušení při rovnovážném rozložení v elektrodě.

Evropský dodavatel wolframových elektrod

Evropský dodavatel wolframových elektrod «Auremo» nabízí velkoobchodní nákup zboží. Široký sortiment vysoce kvalitního zboží je prezentován skladem. Evropská cena wolframové elektrody závisí na objednaném množství a dalších podmínkách dodávky. Pokud si koupíte evropskou wolframovou elektrodu, získáte speciální slevy. Naše kanceláře v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy zajišťují dostupnost produktů a efektivitu dodávek. Zveme vás k partnerství.

Nakupujte za výhodnou evropskou cenu wolframové elektrody

Společnost «Auremo» prodává na zakázku vzácné a žáruvzdorné kovy. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Kupte si evropskou wolframovou elektrodu připojením nejbližší kanceláře. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.