Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, pás, fólie z oceli Al6XN

Drát, tyč (tyč) List (deska), pás (fólie) Příruba, ventil, fitinky

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
N08367 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Dodavatel Al6XN plech, pás, fólie

Společnost «Auremo» navrhuje koupit Al6XN plech, pás, fólii za nejvýhodnějších podmínek. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Al6XN plech, pás, fólie cena závisí na množství objednávky a dalších dodacích podmínkách. Pokud nakupujete produkty velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že pobočky jsou v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy.

Technická charakteristika

Marketingový název slitiny: Al6XN ®. Odpovídá slitině niklu a molybdenu s vysokou odolností proti korozi a odolností proti štěrbinové korozi. Má velkou rázovou tvrdost a plasticitu. Jedná se o vysoce legovanou kujnou ocel, která se používá v detailech, které pracují v chloridovém prostředí za vysokých teplot. Ve srovnání s analogickými slitinami 12H18N10Т, 08H18N10 má tato třída velkou odolnost proti koroznímu praskání a vyšší plasticitu při hlubokém tváření. Dostupné formy mlýnských výrobků: tyče, bezešvé a svařované trubky, drát, plech, plech, spojovací kus, upínací osazení, výkovek.

Chemické složení slitiny:

Fe Mn C S Ni Cr Si Mo Cb spol Cu Ti N P Al B
Základ ≤2 ≤0,03 ≤0,03 23,5-25,5 20,0-22,0 ≤1 6-7

≤0,75
0,18-0,25 ≤0,04

Legování vytváří vícerozměrný efekt na kvalitu oceli. Chrom zvyšuje tvrdost a odolnost proti korozi. Nikl dodává slitině plasticitu. Molybden dodává slitině červenou tvrdost, pevnost a zabraňuje oxidaci při vysoké teplotě. Když je množství manganu větší než 1 %, zvyšuje se index nárazu, vlastnosti opotřebení. Křemík zvyšuje stabilitu, odolnost proti korozi.

aplikace

Tato třída je vysoce legovaná ocel, která pracuje v nezatíženém stavu. Ve srovnání s analogickými slitinami je tato ocel lépe udržovatelná. Má vysokou dobu nepřetržitého provozu. Vykazuje vynikající odolnost proti mezikrystalické korozi a koroznímu praskání ve specifických podmínkách průmyslové výroby. Tato slitina se používá místo nerezových ocelí typu 300 při vysoké teplotě v kyselém prostředí. Používá se pro těžbu v mořské vodě, pro výrobu potrubních sestav v chemickém průmyslu, pro výrobu zásobníků, ropovo-plynových, námořních, potravinářských, teplosměnných zařízení.

Kupte si Al6XN za výhodnou cenu

Dodavatel «Auremo» je uznávaným odborníkem na trhu speciálních ocelí. Díky kancelářím ve východní Evropě jsme schopni rychle spolupracovat s obchodními partnery. Zkušenosti společnosti «Auremo» vám umožňují nakupovat produkty v široké škále. Al6XN plech, pásy, fólie můžete snadno velkoobchodně zakoupit. Společnost «Auremo» je spolehlivým dodavatelem plechů, pásů a fólií Al6XN, který zve všechny zájemce k partnerství. Máme nejlepší poměr ceny a kvality. Cena Al6XN plechů, pásů, fólií je výhodná pro velkoobchodní odběratele. Všechny produkty jsou certifikovány. Doručovací služba dodá vaši objednávku v nejkratším možném čase. Kupte si zboží právě teď! Tam je nejlepší cena od dodavatele.