Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Nikl 201 drát, tyč, tyč

Trubka Drát, tyč (tyč) List, pásek

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
NP2 2.4060 N02200 Ni99.6 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
NP2 2.4061 N02201 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Nikl je velmi tvrdý, na dotek, tvárný kov. Snadno se opracovává, a proto jako první odhadovali jeho vlastnosti klenotníci. Pokrývá ochranným oxidačním filmem, který zabraňuje jeho korozi na vzduchu při normální teplotě. Snese plynné, kapalné, agresivní prostředí a ohřev až na teplotu 850 °C. Díky vysoké plasticitě je možné vyrábět různé typy trubek (válcovací, soustružnické, ohýbací). Může být válcován, soustružen, tažen, lisován nebo svařován. Jedinou nevýhodou slitiny je přísada síry, která může vytvořit sulfidový film na povrchu zařízení. Díky tomu je slitina při vysokých teplotách křehčí.

Výroba

Slitina niklu 201 se skládá z čistého niklu a malého množství zbytkových prvků. Je nepostradatelným kovem ve speciálním elektronkovém strojírenství. Zásobní materiál se získá pomocí zpětného odlučování niklu.

Ni Si Fe C Mn Cu Mg Zn P S P Pb, Sn, Sb, Bi, As
Základ ≤0,15 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,05 0,1 0,1 ≤0,07 ≤0,0,02 ≤0,005 ≤0,02 na 0,02

Prut má následující parametry:

— odtažené měření na 1,5 – 4 m;

— válcované na 1–3 m, o průměru nejvýše 60 mm;

— válcované na 0,7 – 1,4 m, s průměrem ne větším než 60 mm;

— specifická délka řezu a délka, která je alikvotní ke konkrétní délce řezu v rámci mimo měření; průchozí standardy netvoří více než 15 mm ve směru zvětšování délky.

Požadavky na kvalitu

Při výrobě se používají jakosti Ni1, Ni3, polotovary Nikl 200, Nikl 201 a křemičitý Ni. Niklový drát a tyč (tyč) musí mít čistý a hladký povrch a nesmí obsahovat nečistoty ani praskliny. Vady, které se objevily na povrchu, by neměly překročit normy pro průchod. Tyč může být pouze v přímém tvaru. Stupeň normálního prohnutí se musí měřit pomocí délky násobící tyče celým stupněm normálního prohnutí v každém konkrétním místě jednotky. V závislosti na typu polotovaru musí jeho mechanické vlastnosti odolat tlaku 370–440 MPa. V místech zlomu by tyč neměla obsahovat cizí nečistoty nebo dutiny. Konce odříznutí by měly být čtvercové.

aplikace

Niklový drát, tyč se používá k výrobě dílů, které pracují při vysokých teplotách, pro mechanické zatížení ve speciálním elektronkovém strojírenství, chemickém a petrochemickém průmyslu, přístrojové technice, elektrochemii, výrobě katod a anod. Metalurgové provádějí legování slitin niklu pomocí tyče Nickel 201.

Dodavatel niklových tyčí, drátů a tyčí

Dodavatel «Auremo» nabízí velkoobchodní nákupy. Skladem je široký sortiment drátů, tyčí. Zde najdete dostupnou cenu od dodavatele niklových tyčí, drátů a tyčí. Kupte si niklovou tyč, drát, tyč hned teď. Cena niklových tyčí, drátů a tyčí je výhodná pro velkoobchodní zákazníky.

Kvalita a výhodná cena

Společnost «Auremo» dodává válcované kovové výrobky do zemí východní a střední Evropy. Zkušenosti naší společnosti vám umožňují snadno koupit niklovou tyč, drát, tyč. V katalogu je uveden široký výběr produktů. Cena niklové tyče, drátu, tyče závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Cena niklových tyčí, drátů a tyčí je výhodná pro velkoobchodní kupující. Spolupracujeme se zkušenými manažery, kteří mohou pomoci s hromadným nákupem kovových rolí. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Zveme vás k partnerství. Kupte si niklovou tyč, drát, tyč hned teď. Zde najdete nejlepší cenu od dodavatele niklových tyčí, drátů a tyčí.