Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Nichrom, fechral, termočlánky

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
Kh23Yu5T 1.4765 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
X23Yu5 EI595 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
X13Y4 EI60 1.4725 K91670 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
X15Yu5 1.4725 K91670 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
X15Yu5 1.4767 K92400 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Takové stupně jako nichrom 60-15, nicrom 80-20 se týkají materiálů s významným elektrickým odporem. Jsou široce používány pro výrobu elektrických topných těles, která působí dlouhodobě na vzduchu při teplotě 1000 °C až 1300 °C; pro výrobu pásků, drátových reostatů, rezistorů. Mezi podobnými produkty «Auremo» jsou nejžádanější nichrom drát, pásový nichrom 60−15, nicrom 80−20, fekální pásek a drát. Nepřetržitá dostupnost na skladě a nejdostupnější cena od dodavatele nichrom, fechral, termočlánek usnadňují nákup nichrom, fechral, termočlánek. Naše centrála se nachází v Moskvě, Petrohradu a v různých městech východní Evropy.

Vlastnosti nichromu

Vyznačuje se tepelnou odolností a nízkoteplotním koeficientem roztažnosti; má konstitutivní elektrický odpor, odolnost proti korozi vlivem vzduchu a jiných plynných kapalin při vysokých teplotách kolem 1000 °C. Dále je dobře zpracovatelný (má dobrou svařitelnost a tvarovatelnost za studena). Mlynářské výrobky z této slitiny jsou: deska, drát, tyč, pás. Mají dobrou tepelnou odolnost – jinými slovy mají schopnost odolávat vysokému mechanickému zatížení, aniž by se zničily při velmi vysokých teplotách. Na povrchu těchto produktů tvoří stabilní oxidační povlak vysoké hustoty. Tyto dva faktory poskytují dobrý výkon tříd nichromu 60–15, nicromu 80–20.

FeCrAl (Kanthal)

Vyznačuje se všemi výše uvedenými výhodami a oblastmi použití. Fecral má velmi vysoký elektrický odpor. Ale fecral je levnější slitina železa, chromu a hliníku, nichrom je drahá slitina niklu a chromu.

Srovnávací charakteristiky

Nichrome 60−15, nicrome 80−20 spojují tepelnou odolnost s dobrou zpracovatelností (lze navinout na fólii nebo na velmi tenký drát). Takové slitiny jsou odolnější vůči teplu než fekral, ale na rozdíl od nich obsahují drahý a vzácný nikl. Fekální drát je mnohem levnější a liší se vysokou tepelnou odolností. Je však křehčí, tudíž hůře zpracovatelný (nelze smotat do velmi tenké stuhy nebo drátu).

Poskytovatel

Dodavatel termočlánků «Auremo» nichrom, fechral nabízí velkoobchodní nákupy. Na skladě je široká škála produktů. Za zboží od dodavatele je přijatelná cena. Kupte si nichrom, fechral, termočlánek právě teď. Cena je výhodná pro velkoobchodní zákazníky.

Nakupujte za výhodnou cenu

Společnost «Auremo» je dodavatelem do zemí východní a střední Evropy. Zkušenosti naší společnosti Vám umožní nákup zboží. V katalogu je prezentován široký výběr produktů. Cena závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Cena nichromu, fechralu, termočlánku je výhodná pro velkoobchodní zákazníky. Spolupracujeme se zkušenými manažery; mohou rychle pomoci koupit produkty velkoobchodně. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Máme nejlepší poměr ceny a kvality. Zveme vás k partnerství. Kupte si slitiny nyní za nejlepší cenu nichrom, fechral, termočlánky od dodavatele.