Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, pás, deska z titanové slitiny got VT22

Trubka, plech (deska)

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
BT22 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

aplikace

Pás, plech ze slitiny gost VT22 se používají při výrobě velkopevnostní části draku, křídel, podvozků, dílů systému řízení celonákladních letadel, dílů pro motor s plynovou turbínou. Takové materiálové vlastnosti, jako je vysoká pevnost, tepelná odolnost, odolnost v agresivním prostředí, umožňují použití pásů, plechů, fólií z gost VT22 v petrochemickém, lodním průmyslu a dalších průmyslových odvětvích, kde je obzvláště požadována odolnost proti korozi, spolehlivost, životnost.

Výroba a přednosti titanových frézovacích výrobků VT22

Polotovární Rozměry Tepelné zpracování Pevnost (MPa) KCU J/cm³
Mlýnské produkty 170x270 mm Žíhání 1080 39
Tenkostěnné sekce Vakuové, žíhání 800–850°С až 450°С více než 8 % více než 1100

Titanová slitina gost VT22 se týká přechodového typu. Má vysoký poměr pevnosti k hustotě více než 960 MPa. Byl vynalezen v roce 1965 společností VIAM. Později byly nabízeny modifikace této slitiny.

Odolnost mlýnských výrobků proti únavě got VT22

Mlýnské produkty R Tepelné zpracování Rozměry (mm)

Limit výdrže

10 000 000

Načíst konfiguraci
VT22 — 1 Tepelné tvrzení + stárnutí 170x270 490 Symetrické zatížení

Kupte si titanový pás VT22 za výhodnou cenu

Velkoobchodně lze dodat širokou škálu výrobků z titanu gost VT22 za cenově dostupný titanový gost VT22 plech, pásková cena. Titanový plech VT22, pás cena u přesných slitin je podmíněna technologickými detaily výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Všechny produkty jsou certifikovány. Produkty mohou v případě potřeby projít dodatečnou kontrolou. Jsou tam nejkratší dodací lhůty. Nakupte titanové zboží během chvilky v titanovém gost VT22 plechu, dodavatel pásů. Spolupracujeme se zkušenými manažery, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy. Pokud si koupíte titanový plech VT22 pásek velkoobchodně, získáte speciální slevy od dodavatele pásků titanový plech VT22.