Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Trubka, tyč z HN45MWTJUBR

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
KhN45MVTYuBR EP718 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Ocel HN45MWTJUBR je jednou z ocelí s širokým rozpětím díky nerezovému kovovému válci. Tato třída je široce používána ve strojírenství. Jedním z velmi žádaných produktů je dýmka. Může odolat zahřátí >1000 °C ve vysokoteplotních instalacích.

Složení

Třída HN45MWTJUBR se vztahuje na vysoce legované oceli. Dobře zvolené složky složení přispívají ke zvýšení fyzikálních a chemických vlastností. Nazývá se nikl-chrom kvůli jeho hlavním složkám: nikl a chrom. Podle GOST obsahuje ocel HN45MWTJUBR ve svém složení chrom (15−23%). Pokud obsah chromu překročí 24 %, zpomaluje to provedení užitečné funkce oceli. V důsledku toho se snižuje zpracovatelnost slitiny. Složení oceli musí obsahovat 45 % niklu, masterslitiny wolframu, molybdenu, hliníku, titanu. Pro zvýšení zpracovatelných vlastností (tepelná odolnost, odolnost vůči agresivnímu prostředí) je nutné provést legování. Nadbytečné legování zvyšuje cenu slitiny. V tomto ohledu je tento proces prováděn velmi ekonomicky. Ocel musí být zpracovatelná; jeho provozní faktory musí odpovídat požadované úrovni. Žáruvzdorná ocel třídy HN45MWTJUBR je ztělesněním optimální rovnováhy mezi cenou a kvalitou.

Výroba

Při výrobě trubek HN45MWTJUBR je nutné dodržovat přísné technologické normy. Tato ocel se vyrábí v otevřené obloukové peci. Válcování trubek se provádí při teplotě 1180 °C na začátku a při 900 °C na konci procesu. Po deformaci by měla být ocel ochlazena. Podle prvního vzoru musí být provedeno chlazení ve vodě, v oleji nebo na vzduchu. Během druhého vzoru se chlazení provádí pomocí vody s dalším držením (4–5 hodin). Svařování trubek HN45MWTJUBR se provádí pomocí elektrody CT-19. Tyč je vyráběna metodou válcování za tepla (o průměru 5−270 mm). Mnoho výrobců však může překročit meze standardu, pokud se objeví nějaké požadavky zákazníka. Existují tři úrovně pevnosti tyče: vysoká, zvýšená a standardní.

Kupte si trubku, tyč HN45MWTJUBR za výhodnou cenu

Řada nerezových mlýnských výrobků, která je prezentována ve společnosti «Auremo», odpovídá GOST a mezinárodním standardům kvality. Slitina HN45MWTJUBR je jedním z nejoblíbenějších typů kovových válců díky nízké trubce HN45MWTJUBR, ceně tyče a velkým rozdílům v rozchodu. Kvalitu výrobků zaručuje potrubí HN45MWTJUBR, dodavatel tyčí a důsledné dodržování technologických standardů výroby. Existují nejkratší dodací lhůty a rozumná cena potrubí HN45MWTJUBR. Máte-li jakékoli dotazy, získáte podrobné pokyny od našich zkušených manažerů. Kupte si trubku, tyč HN45MWTJUBR právě teď! Pokud děláte velkoobchodní objednávky, dodavatel potrubí HN45MWTJUBR vám nabídne systém flexibilního prodeje.