Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

List a pás Invar Ni36

Drát, tyč, tyč List, pásek

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
36N 36 1.3912 K93600 Ni36 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Invarový plech, dodavatel pásů

Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Invar list nebo pás můžete snadno zakoupit. Stačí nás spojit pohodlným způsobem k vám. Telefonní čísla a e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům. Zde můžete najít cenově dostupný plech Invar, cena pásů od dodavatele plechů Invar.

produkty Tloušťka KCU y d5 Svatý sv Fe Tepelné zpracování
GOST 14 080−78 — list, pás 0,5-4,5 kJ/m2 % % MPa MPa - -

Technická charakteristika

Moderní hutní průmysl se zabývá výrobou následujících mlýnských výrobků ze slitiny Ni36;

plech válcovaný za tepla
za tepla válcovaná tyč
pás válcovaný za studena
bezešvá trubka
zbitá tyč atd.

Tento typ přesných slitin má definovaný LCTE a obsahuje ve svém složení bázi železa (63–64,5 %) a niklu (35–37 %). Slitina má malý lineární koeficient tepelné roztažnosti (- 1,5x10−6 1/°С teplota je -80 + 100°C). Definuje jeho použití při výrobě detailů kontrolních a měřicích přístrojů. Tyto nástroje pracují při mezních klimatických teplotních gradientech a udržují pevný rozměr v tomto teplotním rozsahu. Je legován křemíkem, mědí, manganem, hliníkem, molybdenem a vanadem. Ni36 se získává metodou vakuového indukčního tavení. Tato ocel se často používá s účinnou vrstvou jiných slitin (20NG, 75GND, 19NKH, 24NKH). V důsledku toho se objevují termostatické bimetaly různých jakostí.

Invar, procentuální složení, základ tvoří železo

PROTI P Mn Si C Ni Cr S Mo Cu Al
≤0,1 ≤0,015 0,3 — 0,6 ≤ 0,3 ≤0,05 35 — 37 ≤0,15 ≤0,015 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,1

Invar, fyzikální vlastnosti

С° 1/С° kg/m3 J/(kg/deg) V/(m/deg) MPa Ohm-m
106 8,2 1,42 20 420 R 10 9

Díky technologickým a užitným vlastnostem je materiál této třídy široce používán v moderním průmyslu. Se vzhledem materiálů nové generace se naskytla možnost zdokonalit řadu technologických postupů a zajistit dlouhodobou a spolehlivou práci celého komplexu zařízení v širokém teplotním rozsahu. Jedinečné vlastnosti materiálu jsou podmíněny jeho vyváženým složením a speciálním technologickým postupem.

Fyzikální vlastnosti

Popis Identifikace
Modul pružnosti prvního rodu [MPa] E
Požadovaná teplota pro získání skutečných funkcí, [st.] T
Tepelný koeficient lineární roztažnosti [1/deg] (rozsah teplot 20°С) A
Elektrický jednotkový plošný odpor [Ohm-m] R
Hustota materiálu, [kg/m 3 ] r
Tepelná kapacita materiálu (nebo koeficient vodivosti pro teplo) [V/(m/deg)] l
Měrné teplo materiálu [J/(kg/deg)] (rozsah teploty 20°С) C

Nakupujte za výhodnou cenu

Společnost «Auremo» dodává přesné slitiny za výhodných podmínek. Skladem je široká škála polotovarů. Invarový plech, cena pásu závisí na rozsahu zakázky a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud si koupíte Invar list, pás ve velkoobchodě, dostanete speciální slevy. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Kupte si Invar list, strip právě teď!