Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Legované nerezové oceli a slitiny

Klasifikace

Nejjednodušší oceli jsou uhlíkové oceli, kde je železo legováno uhlíkem v poměru 0,1 % ku 1 %. Legovaná ocel je slitina na bázi železa, která obsahuje legující prvky od 1 % do 50 % hmotnosti. Legované oceli se dělí do dvou skupin: nízkolegované a vysokolegované. Rozdíl mezi nimi je množství legujících prvků. Vysoce legovaná ocel obsahuje minimálně 8 % legujících prvků. Patří mezi ně mangan (nejběžnější), nikl, chrom, molybden, vanad, křemík a bor. Mezi méně obvyklé přísady patří hliník, kobalt, měď, cer, niob, titan, wolfram, cín, zinek, olovo a zirkonium.

Technická charakteristika

Ve srovnání s uhlíkovými oceli mají tyto vícesložkové slitiny vyšší: pevnost, tvrdost, odolnost proti opotřebení, odolnost proti korozi a červenost. K dosažení některých z těchto zlepšených vlastností může kov vyžadovat tepelné zpracování.

Relevantnost

Vysoká odolnost proti opotřebení a žáru nerezové oceli, odolnost vůči korozivnímu prostředí, umožňuje její použití tam, kde je práce spojena s kontaktem s horkými korozivními médii. Jedinečné výkonové vlastnosti umožňují použití pro výrobu výměníkových zařízení, tepelných štítů, částí tepelných pecí, spalovacích komor. Odolnost proti korozi je důležitá v průmyslové chemii, pro svařovaná chemická zařízení. Estetická přitažlivost takového plechu je důležitá při konstrukci a designu.

aplikace

Legované nerezové oceli a slitiny se používají v nejextrémnějších podmínkách: pro výrobu chemických zařízení, lopatek turbín tryskových motorů pro kosmické motory a jaderné kotle. Feromagnetické vlastnosti železa jsou důležité v přístrojovém inženýrství a vysoký odpor slitin niklu je důležitý v elektrotechnice.

Nábytkář

Legované nerezové oceli a slitiny dodavatele Auremo splňují GOST a mezinárodní normy kvality. Dodavatel "Auremo" nabízí nákup legované oceli za výhodných podmínek, cena je optimální. Nabízíme ke koupi nerezovou ocel ze specializovaných skladů dodavatele "Auremo" s dodáním do jakéhokoli města. Velkoodběratelé cena - zvýhodněná. Vždy skladem legovaná ocel, cena - optimální od dodavatele. Čekáme na vaše objednávky.

Kupte si výhodnou cenu.

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi legovanou ocel, cena - vzhledem k technologickým vlastnostem výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné zakoupit nerez válcovaný na zakázku nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V tomto segmentu je společnost "Auremo" ziskovým dodavatelem.