Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, kruh, drát 5X2MNF

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
5X2MNF DI32 55NiCrMoV7 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Dodavatel

Při výběru nástrojové oceli je třeba vzít v úvahu řadu faktorů. Dodavatel Auremo nabízí neomezený sortiment nástrojových ocelí na zakázku. Dnes si můžete koupit nástrojovou ocel 5Х2МНФ za nejvýhodnějších podmínek, máme nejlepší poměr ceny a kvality. Naši specialisté jsou vždy připraveni pomoci s výběrem potřebných produktů, na kterých závisí pracovní kapacita a spolehlivost budoucího zařízení. Velkoobchodníci dostávají výhodné slevy.

Aktuálnost

Nástrojová ocel 5Х2МНФ je vysoce legovaná žáruvzdorná ocel používaná pro velkorozměrové zápustky, těžké odlévání forem, pro děrování dílů a tváření razníků, horizontální kovací stroje, pro kování konstrukční oceli za tepla. Nástrojová ocel této třídy je tepelně odolnější ve srovnání s analogickou ocelí třídy 4Х5В2ФС, 4Х5МФ1С nebo 4Х3ВМФ.

Označení

První číslo ve zkratce třídy představuje podíl uhlíku v setinách procenta. Například 5 znamená 0,5 %. Pokud na začátku značky nejsou žádná čísla, je podíl uhlíku větší než 1 %. Dále následuje zkratka písmen. Pokud za písmenem není žádné číslo, je prvek menší než 1 %. Písmeno "A" znamená minimální obsah škodlivých nečistot síry, fosforu.

Výroba

Tato nástrojová ocel (tavená podle GOST 5632-72 , ve svém složení má asi 2% chrómu, přísady vanad, molybden, mangan. Tato slitina je také legována niklem do 1,6%, obsahuje uhlík do 0,53%, stejně jako jako fosfor a síra - setina procenta Legování přispívá k tepelné odolnosti a umožňuje z této oceli vyrábět vysoce kvalitní nástroje.

Procentuální složení (GOST 5632-72)

C Cr Mn Mo Ni P S Si PROTI Fe
0,46-0,53 1,5-2 0,4-0,7 0,8-1,1 1,2-1,6 ≤0,030 ≤0,030 0,1-0,4 0,3-0,5
Základ

Kulatina z této nástrojové oceli se vyrábí lisováním kovu do určitého předem nastaveného tvaru. Kruh vyrobený z této oceli lze použít jako polotovar pro různé výrobky.

Kupte, výhodná cena

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi plech, kruh, drát třídy 5X2MNF, cena je dnes nejvýhodnější. Shoda s GOST a mezinárodními normami. Vždy můžete zakoupit plech, kulatý, drát 5X2MNF, cena závisí na objemu objednávek a dalších dodacích podmínkách. Při hromadném nákupu jsou poskytovány zvýhodněné slevy. Evropa. Kupte si plech 5X2MNF, kulatý, drát ještě dnes, cena je nejlepší v tomto segmentu válcovaných výrobků.