Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Dráty, pruty a tyče z oceli Inconel 600, 601

Drát, tyč (tyč) List (deska), pás (fólie)

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
XN60YU EI559A 2.4816 N06600 NiCr15Fe Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
XN60YU EI559A 2.4851 N06601 NiCr23Fe15 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Inconel 600 ® představuje slitinu nikl-chrom, která se vyznačuje vysokou plasticitou a odolností v agresivním prostředí při vysokých teplotách. Hlavním speciálním aspektem této třídy je její obecnost. Slitina je široce používána v průmyslu díky dokonalým mechanickým vlastnostem a dobré zpracovatelnosti při zpracování za tepla i za studena. Marketingové obecné názvy slitiny: Nickelvac ® 600, Ferrochronin ® 600, Werkstoff Nr.2.4816. Skutečná slitina je standardní materiál, který má vysokou tepelnou a korozní odolnost. Má také velkou pevnost a lze jej uspokojivě za studena deformovat. Slitina může být podepřena a tepelně vytvrzena. Používá se jako nosná deska pro pecní prvky při tepelném zpracování skluzů, košů. Mlynářské výrobky jsou zastoupeny dalšími druhy: tyč, svařenec, bezešvá trubka, drát, plech, plech, příruba, spojovací kus, výkovek.

zpracovává se

Tato slitina má vysokou plasticitu. Může být uspokojivě převzat do formování. Je však určen k vytvrzování kladivem, a proto se musí řezat při malých rychlostech speciálním nástrojem. Svařování je možné pouze po předchozím zahřátí detailů na 100–120°C s dalším žíháním.

Svařování:

Typ Popis
omezeně svařitelné svařování je možné při ohřevu na 100−120°С a posledním tepelném zpracování
těžko svařitelné pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést následující operace: při svařování zahřát na 200–300°C, po svařování tepelné zpracování (žíhání)
svařitelné bez stint svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu

Dodavatel

Společnost «Auremo» navrhuje nakupovat zboží za nejvýhodnějších podmínek. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Pokud nakupujete produkty velkoobchodně, získáte speciální slevy. Inconel 600, 601 drát, tyč, tyč cena závisí na objednaném množství a dalších podmínkách dodávky. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že pobočky jsou v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy.

Chemické složení slitiny:

Ni C Si S P Cr Cu Mo Mn spol Ti Cb+Ta Fe Al
Základ ne méně než 72,0 0,15 0,5 0,015
14–17 0,5
1,0


6,0-10,0

Plech má tloušťku 0,5 — 4 mm. Tyč je vyrobena ve formě výkovku o průměru nejvýše 230 mm. Větší velikosti lze vyrobit na zakázku. Svinutý materiál se vyrábí ve velkoformátových velikostech. Jeho šířka může být až 610 mm a šířka desky je až 75 mm. Bezešvá trubka může být válcována na průměr ne větší než 200 mm. Velké průměry lze vyrobit na zakázku ve formě svařované trubky. Všechny výrobky (se svarem) jsou vystaveny metodě s přísnými tolerancemi nedestruktivní kontroly. Trubky lze vyrobit prakticky jakéhokoli průměru a rozsah přídavku nezávisí na velikosti zakázky.

Kupte si Inconel za výhodnou cenu

Dodavatel «Auremo» je uznávaným odborníkem na trhu speciálních ocelí. Díky kancelářím ve východní Evropě jsme schopni rychle spolupracovat s obchodními partnery. Drát Inconel 600, 601 koupíte jednoduše velkoobchodně. Zkušenosti naší společnosti umožňují koupit Inconel 600, 601 drát, tyč, tyč v libovolném množství. Společnost «Auremo» je spolehlivým dodavatelem drátů, tyčí, tyčí a speciálních ocelí Inconel 600, 601, který zve všechny zájemce k partnerství. Máme nejlepší poměr ceny a kvality. Cena drátu, tyče, tyče Inconel 600, 601 je zvýhodněná pro velkoobchodní zákazníky. Všechny produkty jsou certifikovány. Doručovací služba dodá vaši objednávku v nejkratším možném čase. Kupte si drát, tyč, tyč Inconel 600, 601 právě teď! K dispozici je dostupná cena od dodavatele drátů, tyčí a tyčí Inconel 600, 601.