Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Drát, tyč, tyč, Kovar, Nilo

Drát, tyč, tyč List, pásek

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
29NK 1.3981 K94610 NiCo29-18 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
29NK-t 1.3981 K94610 NiCo29-18 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
29NK-m 1.3981 K94610 NiCo29-18 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Drát jakosti Kovar, Nilo se používá v různých průmyslových odvětvích a elektrotechnice. Moderní televizní techniku a radioelektroniku si nelze představit bez použití železo-niklových materiálů. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny mřížky pro radioventil, SHF zařízení, katody a vysokoohmické vodiče tepelné kompenzace pro termočlánky. Je nepostradatelný při galvanoplastice při výrobě elektrod. Používá se v elektrojiskrových strojích. Pomocí proudu dochází k řízené destrukci hmoty. V elektrochemii se tomu říká katalýza. Kovar je velmi vhodným zdrojem čistého niklu pro takovou operaci, protože v jeho složení je nikl o velmi vysoké čistotě — 99,5 %. Zbývající část tvoří hořčík, křemík, arsen, uhlík, cín, fosfor. Vzhledem ke sklonu slitiny Kovar ke korozi je potřeba ochranný niklový rozstřik. Za takových podmínek se kovar stává materiálem pro získávání niklu, což se později uplatní i na detailu ve vakuových podmínkách. Neselhávajícími zákazníky takové produkce jsou Fyzikální ústavy a výzkumné laboratoře. Výroba výpočetní techniky a domácích potřeb se neobejde bez slitin niklu. Umožňuje vyhnout se vytváření elektrického páru s ostatními niklovými detaily

Dimenze

Drát se používá za těchto podmínek:

1) kalené kladivem – pro zvýšení spolehlivosti pod tlakem za studena;

2) měkký (může být také nazýván žíhaným drátem) - tento drát může být vyroben z křemičitého niklu nebo ze slitiny niklu a manganu. Slitina křemičitého typu se používá v elektronice; slitina nikl-mangan se používá v leteckých svíčkách, rtuťových usměrňovačích, spalovacích motorech.

Kvalitní

Drát Kovar se používá podle GOST 2179−75. Musí splňovat nejpřísnější požadavky. Jeho kryt musí být čistý a nesmí mít žádné praskliny. Rovnost nebo sklon od požadovaného průměru nesmí překročit přípustnou mez GOST. Obecně nejtenčí vlákno Kovar, Nilo, se vyrábí na zakázku o průměru několika mikronů. K dosažení takových rozměrů je nutné mít zařízení pro blízkou kontrolu. Nikl je konzistentní a vysoce tvárný kov. Díky těmto vlastnostem je dokáže srolovat do těch nejtenčích výrobků.

Procentuální složení GOST 10994−74

P S C Cr Ti Al Cu Si Mn Ni spol Fe
≤0,015 ≤0,015 ≤0,03 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,4 29 17–18

52–54


Drát, tyč, tyč Kovar, Nilo jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Připojte nás pohodlným způsobem k vám. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat individuálním požadavkům.

aplikace

Používá se při výrobě různých součástí radioelektronických zařízení. Taková magneticky přesná slitina má nízký index tepelné roztažnosti (v rozsahu 20 — 400°C) a vysokou tepelnou odolnost (19V/m°С,). Tvoří velmi konzistentní, hermetický spoj, díky čemuž je nepostradatelným materiálem při výrobě elektrovakuových zařízení. Taková slitina (obsahující železo ve svém základu) koroduje v podmínkách vysoké vlhkosti. Proto vyžaduje speciální ochranný kryt. Automatické obloukové svařování se provádí pomocí svařovacího drátu jakosti 04H20N10G2B, který je vyroben z antikorozní oceli. Často se používá při vysoké vlhkosti pro svařování kovových konstrukcí v jaderném a energetickém průmyslu.

Fyzikální vlastnosti slitiny

Stupeň 1/Stupeň kg/m3 J/(kg/deg) V/(m/deg) MPa Ohm-m
20 10.7 8.2 - - 1,45

200


Kovar, dodavatel drátů, tyčí, tyčí Nilo

Dodavatel «Auremo» nabízí velkoobchodní nákup Kovar, drát Nilo, tyč, tyč. Skladem je široký sortiment polotovarů. Zde najdete dostupnou cenu Kovar, Nilo drát, tyč, tyč od dodavatele. Kupte si drát, tyč, tyč Kovar, Nilo právě teď! Kovar, Nilo drát, tyč, bar cena je privilegovaná pro velkoobchodní zákazníky.

Nakupujte za výhodnou cenu

Dodavatel «Auremo» je uznávaným odborníkem na trhu přesných slitin. Máme kanceláře ve východní Evropě, takže jsme schopni rychle spolupracovat s obchodními partnery. Zkušenosti společnosti «Auremo» vám umožňují nakupovat přesné slitiny v široké škále. Můžete snadno nakupovat velkoobchodně. Společnost «Auremo» je spolehlivým dodavatelem přesných slitin Kovar, Nilo drátů, tyčí a tyčí, který zve všechny zájemce k partnerství. Máme nejlepší poměr ceny a kvality. Kovar, Nilo drát, tyč, bar cena je privilegovaná pro velkoobchodní kupující. Všechny produkty jsou certifikovány. Doručovací služba dodá vaši objednávku v nejkratším možném čase. Kupte si drát, tyč, tyč Kovar, Nilo právě teď! Zde najdete nejlepší cenu od Kovar, dodavatel drátů, tyčí, tyčí Nilo.