Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Nástrojové oceli

Technická charakteristika

Nástrojové oceli jsou odolné vůči vysokým teplotám (červenání), neztrácejí svou tvrdost (63 - 70 HRC), a to ani při ohřevu na 600-700°C. Rychlořezné hrany mají vysoké výkonové vlastnosti. Relativně snadné zpracování "surového" kovu, který po vytvrzení získává tvrdost, optimální cena - to vše je činí nepostradatelnými pro výrobu obrovského množství nástrojů používaných při obrábění dřeva nebo kovoobrábění.

Legování

Chrom zvyšuje tvrdost a odolnost proti korozi. Wolfram zvyšuje tvrdost a odolnost proti červené. Vanad zvyšuje pevnost, odolnost proti nárazu a oděru; kobalt zvyšuje tepelnou odolnost, magnetickou permeabilitu. Molybden činí slitinu červenou odolností, pevností a zabraňuje oxidaci při vysoké teplotě. Obsah manganu nad 1 % zvyšuje rázovou houževnatost, odolnost proti opotřebení.

Rychlořezné oceli: kulaté, hranaté.

Rychlořezné oceli jsou určeny pro nástroje na zpracování kovů, plastů, dřeva, pryže a mnoha dalších materiálů. Při výrobě řezných prvků elektrických hoblovacích bubnů, čepelí frézek a dalších typů soustružnických fréz se často používají "hranaté" rychlořezy. "Kruh" se používá pro prstové frézy, kruhové frézy, závitníky, vrtačky, kotoučové pily, váhy a podobné frézy.

Dodavatel

Zajímá vás nástrojová ocel? Auremo" dodavatel nástrojová ocel splňuje GOST a mezinárodní standardy kvality. Dodavatel "Auremo" nabízí odkup nástrojových slitin za výhodných podmínek. Nabízíme nerezovou ocel ze specializovaných skladů dodavatele s dodáním do kteréhokoliv města. Vždy skladem nástrojová ocel, cena je optimální od dodavatele Čekáme na vaše objednávky.

Koupím, dobrá cena.

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi nástrojové oceli, cena - vzhledem k technologickým vlastnostem výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Cena objednávky závisí na objemu a dodatečných dodacích podmínkách. Zveme vás k nákupu nástrojových slitin ve velkém nebo na splátky. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V tomto segmentu je Auremo ziskovým dodavatelem.