Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, deska, trubka z titanu třídy 23

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
3.7165 R56401 Ti6AL4VEli Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Stupeň 23 je pravděpodobně nejběžnější mezi ostatními evropskými slitinami titanu. Je podobný titanu třídy 5. Má však mnohem nižší podíl kyslíku, dusíku, železa. Slitina má dobrou tažnost a výrazně vyšší lomovou houževnatost než slitiny třídy 5. Tato slitina má vysokou pevnost, nízkou hmotnost, dobrou odolnost proti korozi, vysokou tvrdost. K dispozici je tepelné zpracování.

Procentuální složení legujících složek

Ai PROTI Fe Ó N C H
Min 5,5 3,5 - - - - -
Max 6,5 4,5 0,25 0,13 0,03 0,8 0,016

Technické vlastnosti titanu závisí na přítomnosti nevyhnutelných nečistot v jeho složení, které se dělí do dvou skupin: 1) intersticiální nečistoty: kyslík, dusík, vodík, uhlík a 2) substituční nečistoty: křemík a železo. Intersticiální nečistoty silně ovlivňují kvalitu titanu — snižují tažnost a zvyšují pevnost. Síla čistého titanu je 58 HB. Může být zvýšena více než dvakrát. Přítomnost koncentrace kyslíku 0,1–0,5 % má malý vliv na tažnost titanu. Titan však zcela ztrácí svou schopnost toku kovu při obsahu kyslíku 0,7 %. Každá setina procenta dusíku zvyšuje odolnost proti protržení a zároveň snižuje tažnost. Při dosažení hladiny 0,2 % N dochází ke křehkému lomu kovu.

aplikace

Biologická inertnost a vysoká pevnost umožňují použití této slitiny v lékařských implantátech. Může být použit v chirurgii pro výrobu chirurgických nástrojů, luků, ortopedických čepů, šroubů, pružin. Používá se v chemickém, zpracovatelském průmyslu, energetice, vrtných zařízeních, stavbě lodí, leteckém a lehkém průmyslu.

Dodavatel

Společnost «Auremo» navrhuje koupit zboží za nejvýhodnější cenu titanového plechu 23, plechu, trubky. Široký sortiment zboží vysoké kvality je skladem. Kvalita odpovídá GOST (všechny státní normy Unie) a mezinárodní normy. Snadno nakoupíte zboží v titan titan grade 23 plech, plech, trubka dodavatele. Cena závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud si koupíte titanový plech 23, plech, trubku velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny tím, že naše kanceláře se nacházejí v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy.

Nakupujte za výhodnou cenu

Při výběru žáruvzdorných slitin musíte vzít v úvahu řadu faktorů. Široký výběr evropského titanu na objednávku předem je prezentován v titanovém plechu «Auremo» třídy 23, plech, trubka dodavatele. Cena je podmíněna technologickými detaily výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Naši specialisté jsou vždy připraveni pomoci s výběrem požadovaných produktů, které určují schopnost a spolehlivost budoucího zařízení. Garantujeme vysokou kvalitu produktů a rychlé dodání. Veškeré informace o zboží naleznete na webových stránkách společnosti. Kupte si titanový plech 23, plech, trubku právě teď. Cena titanového plechu 23, plech, trubka je výhodná pro velkoobchodní zákazníky.