Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Karbidové hroty

Technická charakteristika

Tvrdokovové hroty se aplikují v kapacitě řezných hrotů při obrábění kovů. Takové výrobky lze rozdělit do dvou typů: pájení a vložka. Výhoda posledně jmenovaného spočívá v tom, že s jejich pomocí je možné provádět několik různých procesů v tandemu na jednom stroji. Při výrobě karbidových hrotů se používají takové žáruvzdorné kovy (HG20, A10, B35, WK10):

— wolfram;

— titan;

— kobalt;

— tantal.

B25

Hroty z tvrdokovu této třídy jsou vyrobeny z wolframu podle GOST. Umožňuje použití hrotů při vysokých řezných rychlostech při teplotě až 1000 °C. Pro podobné cíle si můžete koupit i tvrdokovové hroty B35 — tepelnou odolností jsou téměř totožné s B25. Ale mají vyšší konečnou pevnost v ohybu.

WK10

Tvrdokovové hroty WK10 s tvrdostí HRA (ne méně než 87,0) jsou dobrou hodnotou pro použití jako vrták, řezný nástavec nebo frézovací nástroj. Mezní pevnost v ohybu je dokonce vyšší než u B25 a B35. Představuje ne méně než 180 kgf/mm 2 .

Legování

Karbid kovu se často přidává do slitin wolframu. Díky tomu se křehkost produktu snižuje. To znamená, že se zvyšuje jeho životnost. Kromě karbidů wolframu (B25, B35, WK10) se rozlišují karbidové hroty, do kterých jsou přidány slitiny vzácných kovů jako titan (H10), titan + karbid tantalu (T50) a bezwolframové.

Dodavatel

Dodavatel karbidových hrotů «Auremo» úspěšně prodává tvrdokovové hroty (B25, B35, WK10, H10, T50) za výhodných podmínek. Široký sortiment vysoce kvalitního zboží je prezentován skladem. Cena tvrdokovových hrotů závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud si koupíte tvrdokovové hroty, získáte speciální slevy. Naše kanceláře v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy zajišťují dostupnost produktů a efektivitu dodávek. Zveme vás k partnerství.

Nakupujte za výhodnou cenu

Dodavatel karbidových hrotů «Auremo» prodává vzácné a žáruvzdorné kovy. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Zboží nakoupíte připojením nejbližší kanceláře. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Nabízíme nejlepší cenu tvrdokovových hrotů od dodavatele. Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.