Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Trubka Al6XN

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
N08367 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

UNS N08367- Al6XN slitina ®

Tato třída odpovídá slitině niklu a molybdenu s vysokou odolností proti korozi a odolností proti štěrbinové korozi. V chloridovém prostředí má velkou rázovou tvrdost a plasticitu. Používá se pro provoz v mořské vodě, pro výrobu potrubních sestav v chemickém průmyslu, pro výrobu zásobníků, ropovo-plynových, námořních, potravinářských, teplosměnných zařízení. Dostupné formy mlýnských výrobků: tyč, bezešvé, svařovaná trubka, drát, plech, plech, spojovací kus, upínací osazení a výkovek.

Chemické složení slitiny

P Mn C S Ni Cr Si Mo Cb spol Cu Ti N Fe Al B
≤0,04 ≤2 ≤0,03 ≤0,03 23,5-25,5 20,0-22,0 ≤1 6-7 ≤0,75 0,18-0,25 zbytek

Tato třída je vysoce legovaná ocel, která pracuje v nezatíženém stavu. Ve srovnání s analogickými slitinami je tato třída lépe udržovatelná a má vysokou nepřetržitou dobu provozu. Ve specifických podmínkách průmyslové výroby vykazuje vynikající odolnost proti mezikrystalické korozi a koroznímu praskání. Tato slitina se používá místo nerezových ocelí typu 300 při vysoké teplotě v kyselém prostředí.

Svařování

Typ Popis
omezeně svařitelné svařování je možné při ohřevu na 100−120°С a posledním tepelném zpracování
těžko svařitelné pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést následující operace: před svařováním zahřát detaily do 200−300°C, tepelné zpracování (žíhání) po svařování
svařitelné bez stint svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu

Kupte si trubku Al6XN za výhodnou cenu

Společnost «Auremo» se specializuje na dodávky slitin niklu. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Trubku Al6XN si můžete snadno koupit tím, že nás spojíte pohodlným způsobem pro vás. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.

Dodavatel potrubí Al6XN

Společnost «Auremo» navrhuje koupit potrubí Al6XN za výhodných podmínek. Nerezová trubka Al6XN je vždy skladem. Cena trubky Al6XN závisí na objednaném množství a dalších podmínkách dodávky. Pokud nakupujete produkty velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů, efektivita dodávek jsou podmíněny tím, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Kupte si trubku Al6XN právě teď! Zde najdete nejlepší cenu od dodavatele trubek Al6XN.