Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Maraging 350, Vascomax 350 kruh, drát, trubka, plech, pás

Dodavatel Maraging 350

Dodavatel «Auremo» nabízí ke koupi drát, trubky, tyče, pásy, plechy Maraging 350, Vascomax 350 za výhodných podmínek. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Cena Maraging 350 závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Dodavatel «Auremo» Maraging 350 je uznávaným odborníkem na trhu speciálních ocelí. Díky kancelářím ve východní Evropě jsme schopni rychle spolupracovat s obchodními partnery. Maraging 350 můžete snadno zakoupit velkoobchodně. Čekáme na vaše objednávky.

Technická charakteristika

Marketingové obecné názvy slitiny: Maraging C350™, Vascomax® 350. Slitina se týká martenzitických niklových slitin. Ve srovnání s obdobnými slitinami je poměrně měkká, díky čemuž se snadno deformuje a mechanicky zpracovává. Během procesu vytvrzování stárnutím se tvrdost slitiny zvyšuje na požadovanou úroveň u většiny zařízení. Obvykle se takové oceli používají v leteckém inženýrství, raketových motorech, modelech aerodynamických tunelů, vysoce produktivních nákladních vozidlech, součástech podvozků, ozubených kolech, spojovacích materiálech. Dostupné formy mlýnských výrobků: tyč, bezešvé a svařované trubky, drát, plech, plech, spojovací kus, příruba, výkovek.

Chemické složení slitiny

P Mn C S Si Ni Si Mo Cb+Ta spol Cu Ti B Fe Al Zr
0,01 0,1 0,03 0,01 0,1 18,5 0,1 4,8 12,0 1,4 0,003 Základ 0,1 0,01

Legování vytváří vícerozměrný efekt na kvalitu oceli. Vysoká kvalita opotřebení, kobaltová korozní odolnost, odolnost vůči působení zvýšené teploty a molybdenově agresivnímu prostředí umožňují použití této slitiny v oblastech, kde je práce spojena s kontaktem horkého agresivního prostředí. Jedinečné pracovní vlastnosti umožňují použití této slitiny pro výrobu teplosměnných zařízení, celků těžkého a energetického strojírenství, elektrotechniky. Odolnost vůči korozi činí slitiny této skupiny relevantními v průmyslové chemii a výrobě chemických zařízení.

Stre parametry

Tepelné zpracování slitiny 0,2 % limitu průtoku Konečný limit stresu Procento prodloužení ve 4D (%) Kontrakce (%) Tvrdost HB
Tepelné tvrzení 1500°F 125 MPa 148 MPa 15 70 34
Žíhání + vytvrzení stárnutím 900 °F (3 hodiny) 285 MPa 290 MPa 8 40 52

Nakupte za výhodnou cenu Maraging 350

Společnost «Auremo» navrhuje nakupovat produkty za výhodných podmínek. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Maraging 350 si můžete snadno koupit tím, že nás spojíte s pohodlnou cestou k vám. Zkušenosti naší společnosti umožňují zakoupit Maraging 350 v libovolném množství. Společnost «Auremo» je spolehlivým dodavatelem Maraging 350, který zve všechny zájemce k partnerství. Máme nejlepší poměr ceny a kvality. Cena Maraging 350 je výhodná pro velkoobchodní zákazníky.