Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Lanthanovaná wolframová elektroda

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
VL EVL WL-15 EWLa1.5 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
VL-2 EVL-2 WL-20 EWLa2 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
VL EVL WL-10 EWLa1 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Aplikace vzácných a žáruvzdorných kovů při svařování není nová myšlenka. Jejich užitečnost je mnohokrát prokázána. Argonové obloukové svařování s aplikací nekonzumovatelných lanthanovaných wolframových elektrod poskytuje vysokou pevnost spoje pomocí stejnosměrného nebo střídavého proudu. Kromě toho lanthanovaná wolframová elektroda zaručuje:

– nižší problém opotřebení pracovní části nástroje;

— udržení dokonalého ostření po dlouhou dobu (např. pomocí oxidu lanthanitého);

— snadný a hladký začátek oblouku;

— jednoduchost opakovaného zapalování.

Sortiment produktů

Sortiment zahrnuje univerzální wolframové elektrody WL-20. Jednou z bezpodmínečných výhod těchto produktů je jejich nízká náchylnost k propalování. Díky tomu každý výrobek předpokládá nejen vysokou pevnost, ale také velmi atraktivní vzhled.

Neméně důležitou vlastností elektrod WL-20 je skutečnost, že mohou být vystaveny svařování všech typů ocelí a slitin. Stojí za zmínku, že při práci minimalizují kontaminaci svarů wolframem. Je to další laskavost pro jejich aplikaci.

Označení

Lanthanovaná wolframová elektroda má následující označení: WL-20 (modrá) a WL-15 (zlatá) určují procentuální obsah (2,0 % a 1,5 %) oxidu lanthanitého ve slitině. Tato rovnováha umožňuje zvýšit špičkový proud. Proto se takové elektrody používají při svařování vysoce legované oceli, hliníku, bronzu a mědi.

Zásobování

Dodavatel lanthanovaných wolframových elektrod «Auremo» nabízí velkoobchodní nákup zboží. Cena lanthanované wolframové elektrody se tvoří podle mezinárodních nákladů na kovový válec bez zahrnutí dalších nákladů. Pokud koupíte lanthanovanou wolframovou elektrodu velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dodávky jsou realizovány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a prostorách. Čekáme na vaše objednávky. Naše kanceláře v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy zajišťují dostupnost produktů a efektivitu dodávek. Zveme vás k partnerství.

Nakupujte za výhodnou cenu

Obrovská řada produktů je prezentována na skladě dodavatele lanthanovaných wolframových elektrod «Auremo». Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Zboží snadno nakoupíte za rozumnou cenu lanthanové wolframové elektrody. Stačí nás spojit s pohodlným způsobem pro vás. Objednejte si službu «Zpětné volání». Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Lanthanovaná wolframová elektroda je vždy skladem. Lanthanovanou wolframovou elektrodu můžete zakoupit za nejlepší cenu u dodavatele. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.